Menu

örgü kolye modelleri ve el emeği örnekleri

son dönemlerin en çok aranan takı modellerinden olan örgü takılar hanımlar tarafından oldukça beğenilen ve rağbet gören takılar olmaktadır. kıyafetleri her zaman için süsleyen ve daha şık bir görünüm sağlayan kolyelerde herhangi bir model ve örnek kısıtlaması yoktur. tamamen sizin yaratıcılığınıza ve el maharetinize göre istediğiniz tüm takı modellerini kolayca yapabilirsiniz. örgü kolye yapımı ile ilgili olarak onlarca videolu ve resimli anlatıma ulaşabilir ve bu anlatımlardaki örnekleri birebir uygulayacağınız gibi aynı zamanda özgün ve farklı modellerde kolyeler de oluşturabilirsiniz.

örgü kolye yapımı işlerinde öncelikle kolye modelinize karar vermeniz gerekmektedir. onlarca seçenek içinden en beğendiğinizi seçerek bu model üzerine yoğunlaşmanız gerekir.

örgü kolye yapımları sadece elle yapılabileceği gibi aynı zamanda tığ, mil, şiş ve iğne oyası şeklinde de yapılabilmektedir.

sade modeller olduğu gibi aynı zamanda gösterişli ve taşlarla bezeli modeller de olmaktadır. boynu tamamen kaplayan modeller ile küçük ama şık modeller de yapabilirsiniz. bu seçimler tamamen sizin zevkinize ve el maharetinize kalmıştır.

örgü kolyeleri taktıktan sonra başka kolye takmayacaksınız

örgü kolye yapımı için gerekli olan el beceriniz olmayabilir. bu durumda da ya istediğiniz modelleri yaptırabilir ya da yapılan hazır modellerden alabilirsiniz. hanımlar aile bütçelerine katkı sağlamak adına bu örgü kolyeleri yaparak internet üzerinden satışa çıkarmaktadır. istediğiniz her modelde ve tarzda kolye bulma imkanınız vardır.

degisik-orgu-kolye-modelleri en-guzel-orgu-kolye-modelleri farkli-orgu-kolye-modelleri guzel-orgu-kolye-modelleri harika-orgu-kolye-modelleri orgu-kolye-modelleri-facebook orgu-kolye-modelleri-resimli orgu-kolye-modelleri-tumblr orgu-kolye-modelleri yeni-orgu-kolye-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain