Menu

Örgü kışlık elişi panço modelleri

Spor ya da klasik giyim fark etmeden kullanabileceğiniz panço modelleri, şık tasarımlarıyla kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak. Hazır giyimde de önemli markaların tasarımlarını yaptığı panço örnekleriyle sıklıkla karşılaşırız. Örgü yapmaktan hoşlanan bayanlar, kış ve sonbahar aylarında giyebilecekleri örgü panço modellerini, kendileri işleyebilir. Örnek desenler arasında, baklava dilimli görünümlü pançolar bulunuyor.

Bu desen için panço örerken, boğaz kısmında bir adet düğme kullanabilir, dökümlü yakaya sahip bir tarzda giyinebilirsiniz. Dantel ipiyle de örülen panço örnekleri bulunmaktadır. Örme aşamasındaki anlatımları incelediğinizde kızınıza, kendinize, tanıdıklarınıza kolay bir şekilde panço yapabileceğinizi göreceksiniz. Sıcak tutması ise kış aylarında tercih edilmesindeki en büyük etken olan panço, her bayanın gardırobunda olması gereken bir giyim ürünüdür. Yeni başlayanlar için örmesi zaman alacak olsa da bitim aşamasında kendi ördüğünüz pançoyu giymenin zevkini tatmış olacaksınız. Pelerin görünümüne sahip pançolar da bayanlar tarafından en çok seçilen örneklerdendir. Merserize ip kullanarak da hoş ve sizi sıcak tutacak panço örebilirsiniz. Şık görünümleriyle her senenin vazgeçilmezlerinden olan panço modellerini inceleyebilirsiniz.

degisik-orgu-kislik-elisi-panco-modelleri en-guzel-orgu-kislik-elisi-panco-modelleri farkli-orgu-kislik-elisi-panco-modelleri guzel-orgu-kislik-elisi-panco-modelleri harika-orgu-kislik-elisi-panco-modelleri orgu-kislik-elisi-panco-modelleri-facebook orgu-kislik-elisi-panco-modelleri-resimli orgu-kislik-elisi-panco-modelleri-tumblr orgu-kislik-elisi-panco-modelleri yeni-orgu-kislik-elisi-panco-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain