Menu

Örgü kışlık el emeği bolero örnekleri

Sonbahar-kış aylarında bayanların giyimlerinde tercih ettikleri bolerolar, şık ve farklı tasarımlarıyla göz dolduruyor. Kış aylarında tercih edilen bolero örnekleri, soğuklardan koruması amacıyla örgü yapımı olmaktadır. Örgü boleroları mağazaların vitrinlerinde de görebildiğiniz gibi, beğendiğiniz bir modeli kendiniz de örebilirsiniz. İnternet sitelerinde bulunan bolero modelleri incelendiğinde çok fazla çeşitlilikle karşılaşırsınız.

Giyim tarzınıza en yakın olanı tercih ettikten sonra, ihtiyacınız olan malzemeleri temin etmeniz, boleroyu örmeye başlamanız için ilk adımdır. Modelle ilgili örneğin adım adım yapılışı anlatıldığından hata yapma riskiniz azalıyor. Önden düğmeli modelleri seçebildiğiniz gibi, yalnızca kollardan geçirilen modelleri de tercih edebilirsiniz. Salaş bolero örnekleri de en çok giyilen türdendir. Özel davetlerde askısız ya da ip askılı bir abiye giymeyi tercih ettiyseniz, üzerine tığ ile işleyebileceğiniz incecik ve zarif bir bolero, hoş bir görünüm kazandıracaktır. Elbisenizin rengine göre kombin yapacağınız bolero, şıklığıyla sizinle bütünleşecektir. Renklerinin detayları, işlemeleriyle beraber özel olarak tasarlayabileceğiniz bolero örnekleri 2016 yılında da en çok tercih edilen kıyafet seçimleri arasında olacak gibi görünüyor.

degisik-orgu-kislik-el-emegi-bolero-ornekleri en-guzel-orgu-kislik-el-emegi-bolero-ornekleri farkli-orgu-kislik-el-emegi-bolero-ornekleri guzel-orgu-kislik-el-emegi-bolero-ornekleri harika-orgu-kislik-el-emegi-bolero-ornekleri orgu-kislik-el-emegi-bolero-ornekleri-facebook orgu-kislik-el-emegi-bolero-ornekleri-resimli orgu-kislik-el-emegi-bolero-ornekleri-tumblr orgu-kislik-el-emegi-bolero-ornekleri yeni-orgu-kislik-el-emegi-bolero-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain