Menu

Örgü havlu kenarları örnekleri

Havlular banyo ve mutfakların en önemli aksesuarlarıdır. Zamanını mutfakta geçiren bayanların sürekli elinde tuttuğu havlular, kurulama bezleri, önlük ve tutacaklar şıklıkları ile göz doldurur. Harika yemekler hazırlayan bayanların en büyük yardımcıları olan el havluları süsleri ve 2016 örgü havlu kenarları ile de ayrıca beğeni toplar.

En çok beğenilen havlu kenarları nelerdir ?

Genç kızlar çeyizlerinde pek çok havluya yer verir. Tercih edilen örgüler ve motifler arasında,

  • Dantel motifler,
  • Punch modeller,
  • Tığ oyaları,
  • Papatya motifleri,
  • Simli modeller,
  • Karışık desenler ve
  • Boncuklu, pullu detaylar son derece rağbet görmektedir.

Hangi modeli yapacağına karar veremeyenler önce ellerindeki havluya ve daha sonra da arkadaşlarının önerilerine kulak vererek 2016 örgü havlu kenarları hakkında seçimlerini netleştirebilirler. El işi, ev dekorasyonu ve moda dergilerinde sıkça yer verilen havlu kenarı motifleri hakkında internetten de bilgi alınabilir.

Komşular ve gelinlik genç kızlar arasında da tatlı bir rekabetin oluşmasına neden olan el işi ürünler bazı bölgelerimizde hala devam eden adetlere göre düğün öncesinde gelin kızın evinde misafirlere karşı sergilenir. Aynı özenin yeni evlerde de sürdüğü günümüzde mutfak ve banyonun düzeni, temizliği ve aksesuarlarının zenginliği her zaman dikkat çeken önemli bir ayrıntıdır. Kullanılan aksesuarların aynı temalarda hazırlanmış olması aynı zamanda gelinin misafirlerine gösterdiği hürmetin de bir belirtisidir. 2016 örgü havlu kenarları arasında seçilecek en yeni modellerle siz de şık ürünler hazırlayabilirsiniz.

degisik-orgu-havlu-kenarlari-ornekleri en-guzel-orgu-havlu-kenarlari-ornekleri farkli-orgu-havlu-kenarlari-ornekleri guzel-orgu-havlu-kenarlari-ornekleri harika-orgu-havlu-kenarlari-ornekleri orgu-havlu-kenarlari-ornekleri-facebook orgu-havlu-kenarlari-ornekleri-resimli orgu-havlu-kenarlari-ornekleri-tumblr orgu-havlu-kenarlari-ornekleri yeni-orgu-havlu-kenarlari-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain