Menu

Örgü elişi bere ve şapka modelleri

Kış aylarının vazgeçilmezleri olan bere ve şapkalar, hem erkekler hem de bayanlar için harika birer aksesuar özelliğine de sahiptirler. Hem soğuktan üşümemizi engellerken hem de kıyafetlerimiz için birer kombin olmak özellikleriyle bizleri daha şık gösteriyorlar.

Ev hanımları bu soğuk kış günlerinde evde oturarak farklı şeyler yapmak istiyorlarsa en uygun aktivitenin bere ve şapka yapımı olduğunu söyleyebilirim. Bu konuda hiç tecrübeniz yoksa önce internet üzerindeki örneklerini baştan aşağı inceleyip, kendinize uygun bir model seçmelisiniz. Bir çok sitede videolu anlatımlarda bulunmakta, en ince ayrıntısına kadar işlemler açıklanmaktadır. Bu işte iyice ustalaştıktan sonra herkeste bulunmayan çok farklı ve özel tasarımlar yaparak kendinize ait bir tarz oluşturabilirsiniz. Bir çok bayan tasarladıkları ürünleri sosyal medyada sergilemekte hatta bu ürünleri satarak paralarda kazanmaktadır.

Farklı modeller, renkli desenler

Bere ve şapka yapımı şişler yardımıyla yapılabileceği gibi tığ yardımıyla da yapılabilir. Özellikle şişe ya da tığa göre iplik seçimi çok önemlidir. İstediğiniz renkleri seçerek, istediğiniz tarzda modeller oluşturabilirsiniz.

Son zamanlarda hediyelik eşya alınırken fiyatı ya da büyüklüğünden çok el emeği olup olmamasına bakılıyor. Özellikle hanımlar bere ve şapka yapımı konusunda uzmanlarsa erkek arkadaşları ya da eşleri için çok güzel bir model oluşturabilir, onlara harika bir hediye sunabilirler. Erkek bere ve şapkalarında daha çok toprak tonları hakim olurken, bayanlar da ise beyaz ve pembe ağırlıkları ön plana çıkıyor.

degisik-orgu-elisi-bere-ve-sapka-modelleri en-guzel-orgu-elisi-bere-ve-sapka-modelleri farkli-orgu-elisi-bere-ve-sapka-modelleri guzel-orgu-elisi-bere-ve-sapka-modelleri harika-orgu-elisi-bere-ve-sapka-modelleri orgu-elisi-bere-ve-sapka-modelleri-facebook orgu-elisi-bere-ve-sapka-modelleri-resimli orgu-elisi-bere-ve-sapka-modelleri-tumblr orgu-elisi-bere-ve-sapka-modelleri yeni-orgu-elisi-bere-ve-sapka-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain