Menu

Örgü el emeği tığ işi yelek örnekleri

Sokaklarda ve işyerlerinde çok şık bayanları gördüğünüzde bu şıklığın nereden geldiğini sorgulamadan önce tığ işi ile yapılmış yelek giyip giymediğine dikkat edin. Tığ işi yelek bayanları çok şık gösterdiği gibi giyene de o ölçüde yakışır. Açıklamalı tığ işi yelek modelleri anlatımını ise internette bulabilirsiniz.

Eğer ben tığ işi yelek örmeyi çok zor öğrenirim diyenlerden iseniz önce internette bulunan videoları izlemenizi salık veririz. Çünkü orada öyle bir anlatım yapılıyor ki anlamamak neredeyse mümkün değildir. İstediğiniz renkte ve istediğiniz modelde örebileceğiniz yelek inanın size çok yakışacaktır. Bunu garanti edebiliriz.

Tığ işi yeleğe ne gibi süsler yapabiliriz?

Açıklamalı tığ işi yelek modelleri anlatılırken demek istediğimiz bu yelekler ne kadar sade olursa o kadar insanı şık gösterir. Bu nedenle bu yeleklere örgü deseni vermek veya renkli iplerle örerek renk deseni vermek daha mantıklı olacaktır ancak isterseniz yeleğin yakasına dantel yapabileceğiniz gibi, yeleğinizin önünü tutturmak için düğme yerine bir gül deseni ile bu işlemi yapabilirsiniz. Ancak en güzeli en sadesidir mantığıyla eğer illa bir aksesuar arıyorsanız düğmeleri alımlı kullanarak yeleğinize ayrı bir hava verebilirsiniz.

Açıklamalı tığ işi yelek modelleri düşünüldüğünde eğer tığ işi yelekler kimler için yapılabilir diye soracak olursanız şunları sıralayabiliriz.

  • Çocuklar için yelek
  • Bayanlar için yelek
  • Erkekler için yelek

Gerçi erkekler yelek giyse bile bayanlar gibi süslü, püslü yelek kullanmazlar.

degisik-orgu-el-emegi-tig-isi-yelek-ornekleri en-guzel-orgu-el-emegi-tig-isi-yelek-ornekleri farkli-orgu-el-emegi-tig-isi-yelek-ornekleri

tığ iş el ögüsü yelekler

harika-orgu-el-emegi-tig-isi-yelek-ornekleri

090321_135546

orgu-el-emegi-tig-isi-yelek-ornekleri-resimli orgu-el-emegi-tig-isi-yelek-ornekleri-tumblr orgu-el-emegi-tig-isi-yelek-ornekleri yeni-orgu-el-emegi-tig-isi-yelek-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain