Menu

örgü el emeği kazak modelleri

aslında çocukluğumuz hatırlarsak hepimiz örgü kazaklarla büyüdük diyebiliriz. annelerimizin el emeği göz nuru kazakları artık günümüzde yerine makina yapımı seri üretim kazaklara bıraktı. yine de bu işi hobi olarak yapan hanımlarımızın olduğunu söyleyelim. örgü kazak modelleri el emeği olması nedeniyle oldukça ilgi görüyor. tabi ki burada bahsettiğimiz örgü kazaklar daha çok örgü desenli kazaklar olacak.

incecik iplerden, seyrek dokunmuş ya da yünlere boğulmuş kalın görünümlü bir kazak. kazaklar, işlevleri açısından hırka ya da sweatshirtlerden çok farklı olmasa da kendi modanıza kattığı değer bakımından oldukça farklı bir yer sahiptir. gömlekle kombin yapabileceğiniz kazağınız, yakalarını dışarı çıkardığınız gömleğinizle doğal şıklık tanımını değiştirebilirsiniz.

örgü kazak modası

geride bıraktığımız yılda oldukça popüler olan örgü kazak modelleri hem bayanlar için hem de erkekler için oldukça zengin seçenekler ile karşımıza çıktı. ön plana çıkan modeller arasında:

salaş örgü kazak modeli

krem rengi merserize bluz

krem rengi tığ işi bluz

boğazlı örgü kazaklar

desenli örgü kazaklar

erkek çocuklar için örgü kazaklar

kız çocuklar için örgü kazaklar

baharlık ipten örgülü kazak

siyah dantel yaka örgü kazak

fırfırlı örgü kazak

modellerini gösterebiliriz. bu modeller oldukça çok ilgi görmekte, oldukça soğuk geçen şu günlerde de birçok kişinin üzerinde görülmektedir. örgü kazak modelleri buraya yazılmayacak kadar çok olsa da örgü modasının bu yıla da damgasını vuracağını söyleyebiliriz.

degisik-orgu-el-emegi-kazak-modelleri en-guzel-orgu-el-emegi-kazak-modelleri farkli-orgu-el-emegi-kazak-modelleri guzel-orgu-el-emegi-kazak-modelleri harika-orgu-el-emegi-kazak-modelleri orgu-el-emegi-kazak-modelleri-facebook orgu-el-emegi-kazak-modelleri-resimli orgu-el-emegi-kazak-modelleri-tumblr orgu-el-emegi-kazak-modelleri yeni-orgu-el-emegi-kazak-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain