Menu

Örgü el emeği brezilya nakışı örnekleri

El işlerinin bulunduğumuz çevreye güzellik ve estetik kattığı herkesçe kabul edilmektedir. Bu sebeple danteller, iğne oyaları ve tığ işleri her el işi meraklısı bayanın en çok ilgi gösterdiği konulardandır. Bir diğer ilgi gören el işi aktivitesi ise brezilya nakışı olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça güzel ve zarif bir görüntüye sahip olan bu nakış türü brezilya nakışı nasıl yapılır sorusunu tüm meraklılara sordurtmakta. Brezilya’da çok fazla kullanılan ve o ülkeye has bir nakış tekniği olan brezilya nakışı nasıl yapılır konusu ile her daim günde olmaktadır. Bu nakış için kumaşa saplanan iğneye uzun bir sıra halinde ip dolanır ve bu dolanan ipe şekilde verilerek kumaşa işleme yapılır.

Özellikle bu nakış türü ile oldukça güzel çiçek motifleri yapılabilmekte ve her yerde kullanılabilmektedir. Brezilya nakışını kullanmak istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Evinizdeki alanları belirlemeniz yeterli olacaktır. Bu alanların üzerinde çeşitli denemeler yapabilir ve daha önce denenmemiş örnekleri de yapabilirsiniz. Elbette brezilya nakışı nasıl yapılır, bu konuda çok fazla örnek ve motif ile karşılaşabilirsiniz.

Önemli olan bu örnekleri kullanacağınız yere uygun olarak yapabilmektir. Kendi hayal gücünüzü çeşitli örnekler ile birleştirerek farklı kombinasyonlar oluşturabilirsiniz. Böylece daha farklı örnekler ortaya çıkaracağınızdan emin olabilirsiniz. Biraz el kabiliyetiniz var ise özel zamanlarda sevdikleriniz için harika hediyeler hazırlayabilirsiniz.

brezilya-nakisi-ornekleri-facebook brezilya-nakisi-ornekleri-resimli brezilya-nakisi-ornekleri-tumblr brezilya-nakisi-ornekleri degisik-brezilya-nakisi-ornekleri en-guzel-brezilya-nakisi-ornekleri farkli-brezilya-nakisi-ornekleri guzel-brezilya-nakisi-ornekleri harika-brezilya-nakisi-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain