Menu

Örgü el emeği boncuk işi örnekleri

Boncuk işi, günümüzde hanımların birçok alanda kullandığı bir el sanatıdır. Boncuk işi modelleri birçok farklı alanda kullanılabilir. Oya kenarlarında, havlu kenarlarında, yazma kenarlarında, dantel takımlarında ve daha onlarca yerde kullanılabilen boncuk işi çok farklı modellerde yapılmaktadır. Boncuk işi hem şık hem zarif durduğu için oldukça tercih edilmektedir. Genç kızlar çeyizlerinde muhakkak en az bir iki parça boncuk işine yer vermektedirler. Yapımı kolay ve zevklidir. Hızlıca ilerler, günlerce elinizde kalmadığı ve çabucak bittiği için zevkli bir iştir. Geçmişte de örneklerine rastladığımız boncuk işi günümüzde tuhafiyelerden hazır olarak satın alınabilir. Ayrıca kimi hanımlar kendi yaptıkları boncuk işlerini civardaki tanıdıklarına satmaktadırlar. Evet, yanlış duymadınız boncuk işi modelleri ile sadece el emeklerinizi ve evlerinizde ki görünümü şekillendirmekle kalmayıp, kendiniz için sağlam bir kazanç kapısı da oluşturabilirsiniz. Bunun için emek, titizlik ve hayal gücünüzü eş zamanlı bir şekilde ilerletmekten asla kaçınmayın. Bu sayede de ortaya bir hayli mükemmel tasarımlar çıkmış olacak.

Kaliteli tasarımlar ve naif modeller

Boncuk işi tasarımların çeyizlik hazırlığında olan genç kızlar için de büyük bir önem kaynağı olduğunu söylemek isteriz. Ki çeyiz sandıklarında en fazla boncuk işi dekoratifler tercih edilmektedir. Bu dekoratif modelleri ve pek çok mükemmel tasarımı sizlerde oluşturabilir ve sandığınızda ki kaliteyi iki katına çıkarabilirsiniz. Tüm hanımlarımıza kolay gelsin.

degisik-orgu-el-emegi-boncuk-isi-ornekleri en-guzel-orgu-el-emegi-boncuk-isi-ornekleri farkli-orgu-el-emegi-boncuk-isi-ornekleri guzel-orgu-el-emegi-boncuk-isi-ornekleri harika-orgu-el-emegi-boncuk-isi-ornekleri orgu-el-emegi-boncuk-isi-ornekleri-facebook orgu-el-emegi-boncuk-isi-ornekleri-resimli orgu-el-emegi-boncuk-isi-ornekleri yeni-orgu-el-emegi-boncuk-isi-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain