Menu

Örgü el emeği bere ve şapka modelleri

Sonbahar-kış sezonunda harika bere ve şapka modelleri mağazalarda yerini almaya başlamasıyla, örgü berelerden hoşlananların da sevdikleri renklerde bere ve şapka modellerini örmeye başlamasını sağladı. Örgü bereler uzun kış aylarında üşümenizin önüne gidecektir. Lastik, düz örgü, pirinç örgü modelleri seçilerek bere ve şapkalar işlenebilir. Şapka modelleri örülürken en çok tercih edilenler düğmelere yer verilen örneklerdir. Bayanlar şapka detayını vermek için yuvarlak ve fiyonklu modelleri tercih edebilirler.

Kulakları kapatacak bere modelleri ise oldukça kullanışlıdır. Bu tür berelerin baş kısımlarının alına yakın olan alanlarına şekilli detaylandırmalar verilebilir. Hem bere hem de atkı olarak kullanabileceğiniz örnekler de mevcuttur. Ördüğünüz berenin kulak kısmında atkı örgüsüne devam ederek, ikisi bir arada bir ürün oluşturabilirsiniz.

Şapkanıza gül, çiçek desenleri ekleyerek daha feminen bir görünüm kazandırabilirsiniz. Son zamanların en çok tercih edilen şapka ve bere modelleriyse renkli ipliklerden örülenlerdir. Sade renk bir iplik kullanarak da eşiniz ve kendiniz için çift şapkaları örebilirsiniz.

degisik-orgu-bere-ve-sapka-modelleri en-guzel-orgu-bere-ve-sapka-modelleri farkli-orgu-bere-ve-sapka-modelleri guzel-orgu-bere-ve-sapka-modelleri harika-orgu-bere-ve-sapka-modelleri orgu-bere-ve-sapka-modelleri-facebook orgu-bere-ve-sapka-modelleri-resimli orgu-bere-ve-sapka-modelleri-tumblr orgu-bere-ve-sapka-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain