Menu

Örgü el emeği bebek bolerosu modelleri

Kız bebekler ve çocuklar için örülen bolerolar, haraşo deseniyle örülmekte ve farklı renkleriyle hoş görünümler kazanmaktadır. Şirin görünümlü boleroların işlemesi de kolaydır. Yelekten daha kısa örülen bolero için tek bir düğme kullanabilirsiniz. Düğme yerine kurdele de ekleyebilir, bu şekilde önden bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Haraşo desenli bebek bolerosu modelini örmek için 4 numaralı şiş kullanabilirsiniz.

Nako lolipop 80433 numaralı iplik hoş görünüm kazandırıyor. Kız bebeğinizin tatlılığına tatlılık katacak, güzel tasarımlı olan bolerolar, minicik görünümüyle içinizi ısıtıyor. Bebeğinizin ince kıyafetlerinin üzerine kombin yapabileceğiniz, eteklerle giydireceğiniz bolero tatlı görünümler ortaya çıkarıyor. Boleronun rengini eteğin rengiyle de aynı yapabilir, içerisine giyeceği kazak ya da bluzu beyaz renkli olarak tercih edebilirsiniz. Boleroyu işlerken ovallik verebilir, düz bir şekilde görünümünü ortadan kaldırabilirsiniz. Rengarenk görünümleri olan, süslü modelleri içeren bebek boleroları güllü, çiçekli işlemelerle de örülüyor. Renkli düğmeler kullanabilir, kurdelelerle hoş görünümler kazandırabilirsiniz. Örülmesinin kısa sürmesi sayesinde kısa zaman içerisinde bebeğinizin üzerine bolerosunu giydirmenin mutluluğunu yaşayacaksınız.

degisik-orgu-el-emegi-bebek-bolerosu-modelleri en-guzel-orgu-el-emegi-bebek-bolerosu-modelleri

SAMSUNG DIGIMAX A403

guzel-orgu-el-emegi-bebek-bolerosu-modelleri harika-orgu-el-emegi-bebek-bolerosu-modelleri orgu-el-emegi-bebek-bolerosu-modelleri-facebook orgu-el-emegi-bebek-bolerosu-modelleri-resimli orgu-el-emegi-bebek-bolerosu-modelleri-tumblr orgu-el-emegi-bebek-bolerosu-modelleri yeni-orgu-el-emegi-bebek-bolerosu-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain