Menu

Örgü el emeği Atkı ve bere modelleri

Sonbaharın yerini kışa bıraktığı günlerde havaların soğumasıyla birlikte kendimizi korumak için kullandığımız aksesuarların sayısı da arttı. Bu aylarda kendinize ve sevdiklerinize atkı ve bere örebilir, kendi tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Kıyafetlerinizle kombin yaratacak, şık görünümlerdeki atkı ve bereler soğuktan da korunmanızı sağlayacak. Kıyafetlerinizi renklendirecek, canlılık katacak olan atkı ve bere modellerini bu senenin modasına göre kendiniz de hazırlayabilirsiniz.

Renkli iplerle öreceğiniz atkınızın yoğun olan rengini kullanarak öreceğini bereler hoş görünüm kazanacaktır. Giyeceğiniz kıyafetin detayına uygun atkı ve bere de örebilirsiniz. Kış aylarında yalnızca mont, bot ya da çizmelerle geçirilemeyecek soğuk bölgelerde daha çok tercih edilen atkı ve bereler, diğer bölgelerdeyse aksesuar amacıyla tercih ediliyor.

Kullanacağınız bu kışlık kıyafetleri örerken yılın trend renklerini seçebilirsiniz. Böylece daha göz alıcı modeller ortaya çıkarırsınız. Her zaman koyu renklerin tercih edilmesi gerektiği düşünülen kış aylarına inat atkı ve bereler renkli tasarımlar ve desenlerle örüldüğünde daha estetik görünümler yaratılıyor.

degisik-orgu-atki-ve-bere-modelleri en-guzel-orgu-atki-ve-bere-modelleri farkli-orgu-atki-ve-bere-modelleri guzel-orgu-atki-ve-bere-modelleri harika-orgu-atki-ve-bere-modelleri orgu-atki-ve-bere-modelleri-facebook orgu-atki-ve-bere-modelleri-resimli orgu-atki-ve-bere-modelleri-tumblr orgu-atki-ve-bere-modelleri yeni-orgu-atki-ve-bere-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain