Menu

Örgü çok güzel gül yapımı

Süse püse düşkün olmayı seven birçok bayan vardır. Bu bayanlar saçları, makyajları, tırnakları haricinde evindeki eşyaları da süslemeyi severler. Buna yastıklar, koltuk örtüleri, banyo havluları, ev terlikleri de dahildir. Bir ev terliğini ele alarak örnek verebiliriz. Gerek ev terliğini kendi örmeyi seven bayanlar, gerekse ev terliğini satın alan bayanlar ev terliklerinin biraz daha süslü ya da hoş görüntü oluşturmasını örgü gül yapımı ile gerçekleştirebilirler. Örgü gül yapımı tığ işi ile örülebilir. Zincir çekilir yuvarlak haline getirilerek birleştirilir, daha sonra oluşturulan yuvarlağın içinden tığı batırarak yuvarlak etrafından tekrar zincir çekilir. Aynı işlem birkaç kez tekrarlanarak gül şekli elde edilebilir.

Örgü gül ile eşya süsleme

Örgü gül yapımı işler ile terlik süslemek dışında da sayısız eşya süsleme yapabilirsiniz. Nasıl göründüğünüz kadar evinizin nasıl göründüğü de önemli ise yapacağınız kolay örgü güller ile evinizin süslemesini istediğiniz şekilde yapabilirsiniz. Ev eşyalarınızı kendi yaptığınız aksesuarlarla süslemek, hazır aldığınız ürünlerle süslemekten daha keyif verici olacaktır. Renk uyumunu sağlayabileceğiniz ve arzunuza göre şekillendireceğiniz modeller ile banyonuzu, yatak odanızı ve evinizin birçok köşesini renklendirebilirsiniz. Yaptığınız örgü gülleri birleştirerek dekoratif masa örtüleri de yapabilirsiniz. Kullanım alanınız tamamen size bağlı. Örgü yapmak yeteneğinizin olduğu bir alansa yapabileceklerinizde sınır olmayacaktır. Evinizdeki her eşya ve alanı değerlendirerek, evinizin havasını tamamen değiştirebilirsiniz.

basit-orgu-gul-yapimi degisik-orgu-gul-yapimi en-guzel-orgu-gul-yapimi farkli-orgu-gul-yapimi guzel-orgu-gul-yapimi harika-orgu-gul-yapimi kolay-orgu-gul-yapimi orgu-gul-yapimi-facebook orgu-gul-yapimi-resimli orgu-gul-yapimi-tumblr orgu-gul-yapimi

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain