Menu

Örgü çok güzel bebek bere örnekleri

Her annenin evinde rahatlıkla örebileceği bebek bere modelleri 2016 yılının şu soğuk günlerinde hem bebeklerin başlarını korurken hem de onların daha sevimli gözükmelerini sağlayacak. Erkek yada kız fark etmeden bütün bebekler için yapabileceğiniz bu modeller genellikle yumuşak dokudaki iplerden yapılıyor. Berelerin üzerine çeşitli figürler koyarak daha hoş görünmelerini sağlayabilirsiniz. En çok hayvan figürlü bereler dikkat çekerken, isteğinize göre çok farklı figürler içeren bereler yapabilirsiniz.

Her modelden ve örgü tekniği kullanılarak yaptığınız bereleri bebeklerinizin kullanımının yanında hediyelik eşya amaçlı da üretebilirsiniz. Bebek bere modelleri 2016 yılında diğer çocuk berelerine göre daha masum ve daha sempatik duruyor. Bu tür berelerde genellikle aşağıdaki figürler kullanılır:

  • Ponponlu bere
  • Çizgili bere
  • Kurdele işlemeli bebek modelleri
  • Hayvan figürlü bebek modelleri
  • Çiçek motifli modeller
  • Figürlü bebek bere modelleri

Bu modellerde renk ve örgü tekniği kişinin istediğini göre değişebilir. Genellikle hangi örgü tekniğini daha kolay yapılabiliyorsa o teknikle bereler yapılır. Bereler şişle örülebileceği gibi tığ yardımıyla da örülebilir. Her iki türler içinde harika tasarımla ortaya çıkabilmektedir.

Bereler üzerindeki çiçekler ve hayvan figürleri oldukça ilgi çekici olmaktadır. Özellikli hayvan figürlerinin bulunduğu bebek bere modelleri 2016 yılında da ilgi odağı olacak gibi gözüküyor. Erkek bebeklerde mavi ağırlıklı olarak hayvan ya da araba figürleri ön plana çıkarken, kız bebeklerde ise beyaz üzerinde pembe ya da kırmızı ağırlık meyve figürleri ve çiçekli figürler ağırlık kazanmaktadır.

en-yeni-orgu-cok-guzel-bebek-bere-ornekleri farkli-orgu-cok-guzel-bebek-bere-ornekleri kolay-orgu-cok-guzel-bebek-bere-ornekleri orgu-cok-guzel-bebek-bere-ornekleri-facebook orgu-cok-guzel-bebek-bere-ornekleri-resimli orgu-cok-guzel-bebek-bere-ornekleri-tumblr orgu-cok-guzel-bebek-bere-ornekleri resimli-orgu-cok-guzel-bebek-bere-ornekleri yeni-orgu-cok-guzel-bebek-bere-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain