Menu

Örgü çantalar ve farklı modelleri

Hanımların en önemli aksesuarlarından olan çantalar artık daha özgün tasarımlar ile birbirinden şık modeller ile kolayca yapılmakta ve ortaya da oldukça şık örgü çantalar çıkmaktadır. Örgü çantalar ve yapılışları oldukça basit olan işlemlerden oluşmaktadır. Eğer örgü dantel işlerine biraz el yatkınlığınız varsa tüm örgü çanta modellerini yapabilirsiniz. Eğer bu tarz bir el beceriniz yoksa o halde bu çantaları yapıp satan bayanlar bulunmaktadır. Piyasada satılan çantalardan daha şık olan bu çantalara aynı zamanda piyasa fiyatlarından çok ucuza sahip olabilirsiniz.

  • Örgü çantalar ve yapılışları için küçük bir araştırma ile onlarca video görüntüsüne v resimli anlatıma ulaşabilirsiniz. Bu anlatımlarda hanımlar en başından en sonuna kadar çanta yapılışlarını anlatmaktadır.
  • Yapılan bu çanta modellerini ve örneklerini birebir uygulayarak kendinize çanta yapacağınız gibi aynı zamanda bu örneklerden yola çıkarak tamamen özgün tasarımlar da elde edebilirsiniz.

Örgü çantalar ile alakalı artık daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz

Bu işlemler için ise öncelikle çanta modelinize karar vermeli ardından da işe başlamadan önce ip türünü, rengini ve örme işlemi gerçekleştireceğiniz aparatı seçmeniz gerekir. Şiş, tığ veya iğne oyası şeklindeki örme aletleri ile örgü çantaları yapılabilmektedir. Örgü çantalar ve yapılışları çok geniş bir alanda yapımı olan çanta modelleri olmaktadır. İster klasik tarzlarda isterseniz spor tarzlarda çantalar yapabilir ve bu çantaları istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

degisik-orgu-cantalar en-guzel-orgu-cantalar farkli-orgu-cantalar guzel-orgu-cantalar harika-orgu-cantalar orgu-cantalar-facebook orgu-cantalar-resimli orgu-cantalar-tumblr orgu-cantalar yeni-orgu-cantalar

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain