Menu

örgü bileklik yapımı örnekleri ve modelleri

bileklik modeller bayanlar tarafından kullanıldığı gibi aynı zamanda baylar tarafından da tercih edilmektedir. son derece şık ve gösterişli bilekler örgü işleri ile yapılarak oldukça farklı ve özgün tasarımlarda bileklikler ortaya çıkmaktadır. tek ipten sade renklerde farklı örgüler ile bileklikler yapılacağı gibi renkli iplerden çok farklı modellerde örgüler yapılabilmektedir. örgü bileklik yapımı için tığ ve iğne kullanılabileceği gibi aynı zamanda sadece elle örgü yapılarak bileklikler de oluşturulmaktadır. bu yapım işleri seçeceğiniz bileklik modeline ve örneğine göre farklılık gösterecektir.

örgü bileklik yapımı için öncelikle internet araştırması yapabilirsiniz. maharetli hanımlar ellerinde ördüğü bileklik modellerini resimli ve videolu anlatımlar ile anlatmakta ve herkesin bu bilgilerden yararlanmasını sağlamaktadır.

seçeceğiniz örgü bileklik modellerinin aynısını kendiniz için yapabileceğiniz gibi aynı zamanda bu modellerden yola çıkarak çok farklı modellerde tamamen kendinize özgü işler de yapabilirsiniz.

bileklik yapımına başlamadan önce ilk olarak model seçimi yapmanız gerekir. modeli seçtikten sonra da bu modelin nasıl yapılacağına dair aparatları ve ip türlerini belirlemeniz gerekmektedir.

en özgün tasarımlar ile örgü bileklikler

örgü bileklik yapımı işlemlerinde dilediğiniz kadar özgür olursunuz. bilekliklerin üzerine isim yazma veya tarih yazma gibi bir işlem de yapabilirsiniz. ayrıca ince bileklikler gibi kalın ve bileğinizi tamamen saracak bileklikler de örebilirsiniz. el emeği göz nuru olacak bu bileklikler tüm kıyafetlerinizle uyum sağlayacaktır.

degisik-orgu-bileklik-yapimi-ornekleri en-guzel-orgu-bileklik-yapimi-ornekleri farkli-orgu-bileklik-yapimi-ornekleri guzel-orgu-bileklik-yapimi-ornekleri harika-orgu-bileklik-yapimi-ornekleri orgu-bileklik-yapimi-ornekleri-facebook orgu-bileklik-yapimi-ornekleri-resimli orgu-bileklik-yapimi-ornekleri-tumblr orgu-bileklik-yapimi-ornekleri yeni-orgu-bileklik-yapimi-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain