Menu

Örgü bebek yelekleri bebeğinizi soğuklardan koruyor

Yeni doğum heyecanı yaşayan anneler bebekleri için bir şeyler üretmek istiyor fakat bu konuda başarılı olamıyorlar. İnternet sitelerinde yayınlanan açıklamalı bebek yelekleri hem kolay hem de şık bir alternatif olarak annelerin beğenisini kazanıyor. Bu açıklama teknikleri ile oldukça kolay bir şekilde örgüye başlamak mümkün. Daha önce el işi yapamayacaklarını düşünen birçok kadın açıklamalı bebek yelekleri sektörden para kazanır hale bile gelmiş durumda. El işi çok daha hijyenik ve kalitelidir. Sentetik ürünlerin içinde birçok kanser yapıcı madde bulunurken el yapımı işler kaliteli ip kullanıldığı zaman sağlığa hiç bir zarar içermezler. Bu ürünler tamamen doğal maddelerden ve doğal yünden yapılmaktadırlar. Kaliteli yünlerin içinde ise sentetik boya maddesi bile bulunmamaktadır. İplik seçiminin ardından tuhafiyenizde bulabileceğiz bazı malzemeler ise şu şekildedir.

Bebek yelekleri ustaları hangi ekipmanları kullanıyor ?

  • Plastik iplik sarıcı
  • Şiş koruyucu
  • Kolay iplik geçirici
  • Koruyucu şiş başlığı

Türkiye’deki anneler gibi tüm dünyadaki annelerde artık el işi örgüleri bebekleri üzerinde daha çok tercih eder bir hale geldiler. Oldukça kolay tarifleri olan açıklamalı bebek yelekleri birçok kadına örgü örmeyi öğretti ve öğretmeye devam ediyor. Eğer siz de bu işe başlamaya çekinenlerdenseniz. Basit bir örgü işi ile el işine merhaba deyin. Hem günlük yaşamın sıkıntılarını bir kenara bırakın hem de sağlıklı giyinin.

degisik-orgu-bebek-yelekleri en-guzel-orgu-bebek-yelekleri farkli-orgu-bebek-yelekleri guzel-orgu-bebek-yelekleri harika-orgu-bebek-yelekleri orgu-bebek-yelekleri-facebook orgu-bebek-yelekleri-resimli orgu-bebek-yelekleri-tumblr orgu-bebek-yelekleri yeni-orgu-bebek-yelekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain