Menu

Örgü bebek süveter örnekleri modelleri

Bebekleriniz için birbirinden şirin süveter örneklerini inceleyerek bebeklerinizin dış giyimini güzelleştirirken, soğuk aylarında da üşümelerini engelleyebilirsiniz. Bebekler için süveter örnekleri resimleriyle birlikte verildiğinden, nasıl bir modelin ortaya çıkacağını görebilmektesiniz. Kız çocuğunuz için yapraklı örgü süveter örebilirsiniz.

Boyun kısmının bir ters bir düz örülmesi dışında düşük kollu modeliyle çok şık görünüme sahip bir süveter örmüş olacaksınız. Sakallı iplerle 4 numaralı şiş kullanarak da hoş görünümlü bebek süveterleri örebilirsiniz. Erkek bebeklerine giydirilen uzun kollu tshirtlerin üzerine giydirilen süveterler çok hoş görünüme sahip oluyor. V yakalı örgü süveterlereyse sıklıkla rastlarız. Bu modele farklı desenler vererek renklendirmeniz mümkündür. Çizgili süveter modelini de erkek bebeğiniz için örebilirsiniz. İki, üç renkli ipler kullanılarak örülen bu modelin yapılışı da çok kolaydır. Yıldızlı modelli şiş örgü kız bebeklerine örülebilecek bir modeldir. Yıldız modelli süvetere dantel işlemeli çiçekler, yıldızlar da yaparak süslemeler yapabilirsiniz. Boyundan geçirmeli yanlardan bağlamalı bebek yeleği de modern bir görünüme sahip süveter örneğidir.

degisik-orgu-bebek-suveter-ornekleri-modelleri farkli-orgu-bebek-suveter-ornekleri-modelleri guzel-orgu-bebek-suveter-ornekleri-modelleri harika-orgu-bebek-suveter-ornekleri-modelleri orgu-bebek-suveter-ornekleri-modelleri-facebook orgu-bebek-suveter-ornekleri-modelleri-resimli orgu-bebek-suveter-ornekleri-modelleri-tumblr orgu-bebek-suveter-ornekleri-modelleri yeni-orgu-bebek-suveter-ornekleri-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain