Menu

Örgü bayan el emeği farklı atkı modelleri

Bayanlar için örgü atkı modellerinden en çok tercih edilenleri hem yaz aylarında süs amacıyla kullanılabilen hem de kış aylarında kullanıma olanak veren modelleridir. Bu modelleri ince ipler ve tığla örerek elde edebilirsiniz. Kendinizin rahatlıkla örebileceğini örgü bayan atkı modellerinde kendi tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Açık toprak rengi kullanarak örülen torba şekilli ve delikli yapraklarla desenlenen atkı modeli, tepesinden başlanarak şiş ile örülmeye müsait olan bir örnektir.

Bu türde örülen atkı modeli klasik giyimlerle de kullanılabilir. Gardırobunuzu ekleyeceğiniz bir kıyafetinizi kendinizin yapmış olduğunun mutluluğuyla atkınızı kullanacaksınız. Erkeklerden çok bayanların kullanması, soğuk havalardan etkilenmemeyi sağlayacak olan atkı modelleri örülürken, kış aylarında kullanmış olduğunuz kıyafetlerinize uyum gösterecek şekilde tasarlanabilir.

Arkadaşlarınıza da kış aylarında örerek hediye edeceğiniz atkılar, bayanların en çok hoşuna gidecek hediyelerdendir. Atkı örerken kullanabileceğiniz ip türleri ponponlu, koza, dut ipidir. Bu yılın trendleri arasında bulunan koza ipiyle örülmüş atkılara sıklıkla rastlanacak. Simli ipler tercih ederek de renkli tasarımlar yaratabilirsiniz.

degisik-orgu-bayan-atki-modelleri en-guzel-orgu-bayan-atki-modelleri fakrli-orgu-bayan-atki-modelleri guzel-orgu-bayan-atki-modelleri harika-orgu-bayan-atki-modelleri orgu-bayan-atki-modelleri-facebook orgu-bayan-atki-modelleri-resimli orgu-bayan-atki-modelleri-tumblr orgu-bayan-atki-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain