Menu

Ördekli hayvanlı çok güzel örgü bebek yelekleri

Bebeklerinize kış ayları için hazırlayacağınız yelek modellerinde işlenen ana yelek örneğinin üzerine işlenen ördek detayı daha hoş bir görünüm kazanmasına olanak veriyor. Çocukların masumluğuyla özdeşleşmiş olan yavru ördekler her alanda karşımıza çıkıyor. Sarı rengiyle tatlı görünümüyle çocukların her türlü kıyafetinde işleme olarak bulunan ördek detayı yeleklerde de en çok tercih edilen modeldir.

Tığ işiyle örebileceğiniz ördekli bebek yelekleri sarı renkte olabildiği gibi farklı renklerde de yapılabiliyor. Yeleğin ana rengine karar verdikten sonra, en uygun tonda da ördek resminin işlenmesi gerekir. Bu tonlara örnek verecek olursak; yeleği sarı renkte yapmak istediğinizde ördekler beyaz renkte olabilir.

Yine mavi tonda yapılacak bir yelek için detaylar koyu renkli olurken, ördek deseni beyaz renkte olabilir, gözleri maviyken, patileri turuncu renge sahip olarak işleyebilirsiniz. Ördeklerin yumurtadan çıkarken ki tatlığını da yeleklerde desen olarak kullanabilirsiniz. Kırmızı ve mavi tonlarda çizgili yelekler işleyebilir, ördeğin olacağı kısmı çizgisiz yaparak ördek desenini yeleğe işleyebilirsiniz. Ördekli bebek yelekleri gibi lif, kazak, patik modelleri de yapılmaktadır.

degisik-ordekli-orgu-bebek-yelekleri en-guzel-ordekli-orgu-bebek-yelekleri farkli-ordekli-orgu-bebek-yelekleri guzel-ordekli-orgu-bebek-yelekleri harika-ordekli-orgu-bebek-yelekleri ordekli-orgu-bebek-yelekleri-facebook ordekli-orgu-bebek-yelekleri-resimli ordekli-orgu-bebek-yelekleri-tumblr ordekli-orgu-bebek-yelekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain