Menu

Önü kısa arkası uzun abiyeler son zamanların gözdesi

Bayanların düğün, nişan, mezuniyet gibi özel günlerde giyimlerinde yer verdikleri abiyeler, tasarımcılar tarafından da özel olarak hazırlanmaktadır. Ön planda tutulan abiye modelleri arasında önü kısa arkası uzun abiyeler yer alıyor. Klasik görünümden uzaklaşmak ve abiye giyimde yeni bir tarz yaratmak isteyenler için bu modeller kaçınılmaz oluyor.

Doğru kombinler seçerek önü kısa arkası uzun abiye modellerini daha şık bir hale getirebilirsiniz. İddialı bir görünümü tercih edenlerin kullandığı bu tarz elbise modelinde ayakkabının görüleceğinden dolayı ayakkabıyla elbisenin uyumu önemlidir. Zarif görünüm kazanmak için çanta ve ayakkabı uyumuna da dikkat etmekte yarar var. Çanta seçiminde küçük modellerle kombin oluşturulabilir.

Önü kısa arkası uzun abiye modelinde tül detayların bulunması, ön kısmının mini etek formunda olması şık bir görünüm kazanmaya yardımcı oluyor.

Kısa boylu bayanlar bu tarz abiye modelini tercih ettiklerinde topuz saç modeliyle elbiseyi hoş bir görünüm kazanarak taşıyabilirler. Özel gecenizde en özel bayan olmak için tercih edeceğiniz elbise modeli mağazaların da vitrinlerini süsleyen modeller arasındadır.

farkli-onu-kisa-arkasi-uzun-abiyeler moda-onu-kisa-arkasi-uzun-abiyeler onu-kisa-arkasi-uzun-abiyeler yeni-onu-kisa-arkasi-uzun-abiyeler

cok-guzel-onu-kisa-arkasi-uzun-abiyeler

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain