Menu

Omuz hizasında saç kesim modelleri ve renk tonları

Kısa ve uzun saç şekilleri konuşulurken hangi saçın kısa, hangi saçın uzun olarak kabul edileceğini de tarif etmek gerekir. Bunun için en büyük gösterge omuz hizasıdır. Eğer saçlar omuz hizasının üstünde ise kısa, eğer saçlar omuz hizasının altında ise uzun olarak nitelendirilir. Bu nedenle de omuz hizasında saç kesim modelleri için orta kararda saç kesim stili olarak isim verebiliriz. Böyle olunca da bu stile ne uzun ne de kısa demek mümkün olmayacağı için ya isimlendirme yapmayacağız veya da arta karar deyip geçeceğiz. Gerçi omuz hizasındaki saç stili kısa tanımlamasına daha uygun bir saç stilidir.

Omuz hizasında saçlar hangi stilde kesilmelidir ?

Omuz hizasında saç kesim modelleri her tür saç şekline gidebilir. İster saçlarınız gür olsun, ister saçlarınız seyrek olsun bu saç stili sizi daha şık ve güzel gösterecektir. Bu nedenle hiç düşünmeden bu saç stilini seçebilirsiniz. Çok kısa saç kesimi çok iddialı olduğu için eğer saçlarınızı çok kısa kestirecekseniz iyice düşünmenizde yarar vardır. Ancak omuz hizasındaki saç kesimi tam ideal saç kesimi stilidir. Bu stilde saçlarınızı kestirdiğinizde her türlü kıyafeti de üzerinizde taşıyabilmeniz mümkündür. İsterseniz spor, isterseniz klasik, isterseniz gece elbisesiyle bile son derece uyumlu olacak bu saç kesimi bayanların tercih edebilecekleri bir saç kesim türüdür. Saçlarınız dalgalı da olsa, düz de olsa bu saç sitiliyle kendisini bulur. İster yana dökülen saçlarınızı kulaklarınızın arkasına alarak kulaklarınızı meydana çıkarın, ister serbest bırakarak kulaklarınızı kapatın. Bu saç stiliyle istediğiniz gibi saçlarınızla oynayabilirsiniz. Omuz hizasında saç kesem modelleri içinde kendinize yakışacak bir stili kuaförünüze tarif ederek kendi üzerinizde deneyebilirsiniz. İnanın omuz hizasında kesilen saçlarınız size çok yakışacaktır.

bayan-omuz-hizasinda-sac-kesim-modelleri degisik-omuz-hizasinda-sac-kesim-modelleri en-guzel-omuz-hizasinda-sac-kesim-modelleri farkli-omuz-hizasinda-sac-kesim-modelleri guzel-omuz-hizasinda-sac-kesim-modelleri kadin-omuz-hizasinda-sac-kesim-modelleri omuz-hizasinda-sac-kesim-modelleri-facebook omuz-hizasinda-sac-kesim-modelleri-resimli omuz-hizasinda-sac-kesim-modelleri-tumblr omuz-hizasinda-sac-kesim-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain