Menu

Okul saç modelleri ve kolay yapılışları resimli örnekler

Okula gitmeden önce, sabahın erken saatlerinde aynanın karşısında vaktinizin çoğunu harcamak ve güzel bir görünüme kavuşması için saçları şekillendirmek oldukça zor bir iştir. Öğrencilerin kendilerine pratik yöntemlerle uyguladığı bazı saç şekilleri, kısa sürede güzel bir görünüm sağlayabilir. Yazımızda en çok kullanılan, pratik ve okul için ideal saç modellerinden bahsedeceğiz.

En çok kullanılan saç stillerinden birisi balerin topuzudur. Hem rahat hem de sempatik bir görünüme kavuşmanızı sağlayacak bu model, değerlendirebileceğiniz alternatiflerden birisi olabilir. Tepeden sıkıca toplanılan saçlar, kullanacağınız saç tokasına yakın bir konumda hafifçe krepe yapılarak tek tokalarla sabitlenir. Bir diğer sevimli model de at kuyruğudur. Topladığınız saçları tepeden kalın bir maşa ile dalgalar vererek hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Bohem saçlar da son yılların en çok tercih edilen modellerindendir. Rahat, özgür ve anı yaşamasını bilenler için önerdiğimiz bu model, bohem hayat stilinden esinlenmiştir. Örgüler de hiç bitmeyen bir saç trendidir. Acilen evinizden çıkıp okula yetişmeniz gereken durumlarda geceden hazırladığınız örgü ile kısa sürede saçlarınıza şekil verebilirsiniz.

bayan-okul-sac-modelleri degisik-okul-sac-modelleri en-guzel-okul-sac-modelleri farkli-okul-sac-modelleri guzel-okul-sac-modelleri okul-sac-modelleri-facebook okul-sac-modelleri-resimli okul-sac-modelleri yeni-okul-sac-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain