Menu

Oje renkleri ve numaraları nelerdir?

Oje renklerinde, kalıplaşmış renklerin dışında birçok renk piyasaya sürüldü. Tırnaklarda her geçen yıl yeni akımlar görülmekte. French modası hiç bitmeyen bir moda. Özellikle de gelinlerin vazgeçemediği bir tarz. French dışında eskiye ait pek bir şey kalmamış durumda. Renk kataloglarında ojelerin renkleri ve sayıları bulunur. Palet denilen şey üzerinde duran renk, tırnağa sürülünce genelde aynı tonda durmaz. Yine de beğenilen bir ojeyi alabilmek için, markanın oje renkleri ve numaralarına ihtiyaç vardır. Bir markanın paletinde kırmızı rengi ifade eden sayı 34 iken diğer markada bu 23 olabilir. Her markanın kendine ait oje renkleri ve numaraları vardır. Ton ve kıvam da markadan markaya ayrışır. Tırnakta kalıcılık süresi de aynı şekilde kaliteye göre değişir.

Oje renkleri ve numaralarına örnekler

Beyaz = 01

Pembe = 46

Kırmızı = 61

Siyah = 35

Mavi = 62

Yeşil = 18

Kahverengi = 11

Buradaki oje renkleri ve numaraları , x bir markaya aittir. Her markanın kendince renkleri ve numaraları olması, tercih edilen rengin bulunması açısından önemlidir. Uzmanlar, sağlıklı tırnaklar için, bakım cilaları tavsiye etmektedirler. Ojenin cila üzerine sürülmesi hem tırnak sağlığına destekte bulunur, hem de ojenin kalıcılığını arttırır. Kırmızı ojenin tırnaktan çıkartılırken bıraktığı lekeler de böylelikle ortadan kalkar.

bayan-oje-renkleri en-guzel-oje-renkleri farkli-oje-renkleri kadin-oje-renkleri oje-renkleri-facebook oje-renkleri-resimli oje-renkleri-tumblr oje-renkleri yeni-oje-renkleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain