Menu

Mutfak havlusu kenarı örnekleri hepsi çok harika

Mutfak havluları zamanının büyük bir bölümünü mutfakta geçiren bayanların en sık başvurdukları eşyalardır. Banyoda kullanılan el yüz havlularına nazaran daha küçük ölçülerde üretilen mutfak havluları farklı renk ve desen seçenekleri ile hanımları cezbeder. Mutfak havlusu kenarı modelleri daha çok canlı çiçek ve sebze, meyve motifleri le süslenir.

Mutfak havlusu ölçüleri nedir ?

Genelde 30 x 50 ölçülerinde olan mutfak havluları 30 derecede makinada yıkanabilme özelliğine sahiptir. Birkaç tanesinin aynı pakete konarak satıldığı küçük el havlularının orta kısımlarında ufak bir askı yer alır. Her zaman görmeye alışılan kare veya dikdörtgen modellerin yanı sıra yuvarlak mutfak havlusu kenarı modelleri de bulunmaktadır. En sık kullanılan motifler,

  • Meyve ve sebze motifleri,
  • Aşçı karakterleri,
  • Çiçekler,
  • Mantarlar ve
  • Kişiye özel dokumalardır.

Mutfak havlusunun kenarına yapılan motifler ile mutfak perdesi, avize kenarları, tepsi altlığı, ekmeklik, buzdolabı örtüsü, mutfak masa örtüsü, şişe giysileri ve poşetlik de yapılabilir.

Yılbaşı gibi özel günlerde sevdikleriniz el emeği göz nuru bir havlu hediye edebilirsiniz. Mutfak havlusu kenarı modelleri her renk ve modele uygundur. Sürekli kirlenen mutfak havluları ne kadar çok olursa bir hanım mutfağında o kadar rahat eder. Yine aynı motiflerle kavanoz örtüleri, eldiven ve tutacak uçları veya mutfakta kullanılan farklı ürünler tasarlanabilir. Havlunun asılacağı askının bile aynı motif ile süslenmesi son derece özenli bir çalışma olacaktır.

degisik-mutfak-havlusu-kenari-ornekleri en-guzel-mutfak-havlusu-kenari-ornekleri farkli-mutfak-havlusu-kenari-ornekleri guzel-mutfak-havlusu-kenari-ornekleri harika-mutfak-havlusu-kenari-ornekleri mutfak-havlusu-kenari-ornekleri-facebook mutfak-havlusu-kenari-ornekleri-resimli mutfak-havlusu-kenari-ornekleri-tumblr mutfak-havlusu-kenari-ornekleri yeni-mutfak-havlusu-kenari-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain