Menu

Motifli desenli ve renkli örgü bolero modelleri

Örgü işleriyle uğraşan hanımların en çok ördüğü modeller arasında bolerolar geliyor. Bolero’nun her türlü kıyafete ayak uydurması, şık görünümü sayesinde sevilen kıyafetler arasında olmasına olanak vermiştir. Tığ işiyle yapacağınız motifli bolero modellerini gece elbiseleriyle de kullanabilirsiniz. Gündelik yaşamda da rahat bir giyim olması sayesinde tercih edilmektedir. Gül motifli bolero modelleri son zamanlarda en çok karşımıza çıkan örnektir.

Önü açık, straplez kıyafetlerle de bolerolar giyilmektedir. Özellikle file modelleri bayanların tercih ettiği modellerdendir. Çiçekli desenlerle ördüğünüz incecik boleronuzu mavi ya da siyah tonlarıyla hoş bir hava kazandırmış olursunuz. Önüne küçük bir çiçek işleyerek de süsleme olanağınız vardır. Siyah renkli bolerolar straplez gece elbiselerinin üzerinde şık durmaktadır. Günlük yaşamda kullanacağınız bolero modellerini incelediğinizde genellikle renkli modellerle karşılaşırsınız. Çilekli modeller de beğeniyle örülmekte ve giyilmektedir. Arkası sporcu atletini andıran önden pileli görünümü olan ve tüllerle süslenmiş modelse tarz bir bolero örneğidir. Boleronun uç kısımlarından püsküller bırakarak da farklı bir görünüme sahip bolero modeli örebilirsiniz.

degisik-renkli-orgu-bolero-modelleri en-guzel-renkli-orgu-bolero-modelleri farkli-renkli-orgu-bolero-modelleri guzel-renkli-orgu-bolero-modelleri harika-renkli-orgu-bolero-modelleri renkli-orgu-bolero-modelleri-facebook renkli-orgu-bolero-modelleri-resimli renkli-orgu-bolero-modelleri-tumblr renkli-orgu-bolero-modelleri yeni-renkli-orgu-bolero-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain