Menu

Motifli desenli bebek battaniyesi yapımı ve örnekleri

Çok aradığınız motifli bebek battaniyesi yapımı konusundaki videolar birçok kadının hayatını değiştirmiş durumda. Yaptıkları işler ile çevresindeki insanlara oldukça güzel örnek olan bu kadınlar bebeklerine daha hijyenik bir ortam sağlamak ile kalmayıp gündelik yaşamın stresinden de oldukça uzaklaşıyorlar. Eğer siz de gündelik yaşamın size sunduğu kaos ortamından kaçmak isteyenlerdenseniz motifli bebek battaniyesi yapımı tam size göre bir uğraşı olabilir. Bu uğraşı sayesinde hem sabretmeyi aynı zamanda da el işi yeteneğinizi geliştirme tekniklerini öğreneceksiniz. İnternet alanında yaşanan bir çok gelişme ile beraber desen ve motif paylaşımı çok büyük bir sektör halini aldım. Bazı kadınlar yaptıkları işleri internet üzerinden paylaşarak ya da satarak hayatlarını ikame ettirebiliyorlar. Eğer siz de kendinizi bu konuda yeteri kadar yetenekli buluyorsanız ünlü olmanız mümkün. Fakat önce doğru şekilde örgü örmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Bunun için ilk önceliğiniz ise doğru ekipman seçimi. Mahallenizde yer alan tuhafiyeciden de bulabileceğiniz bazı ucuz ekipmanlar aşağıdaki gibidir.

Bebek battaniyesi yaparken ihtiyacınız olabilecek bazı malzemeler

  • Şiş koruyucu
  • Koruyucu şiş başlığı
  • Plastik iplik sarıcı
  • Kolay iplik geçirici

Bulduğunuz motifli bebek battaniyesi yapımı tarifleri çok kolay olacak sanmayın. Örgü işi sabır gerektiren oldukça zor bir iştir. Siz de yaptığınız bu işleri internet aracılığı ile paylaşabilir ve tanınan bir internet fenomenine dönüşebilirsiniz.

degisik-motifli-desenli-bebek-battaniyesi-yapimi en-guzel-motifli-desenli-bebek-battaniyesi-yapimi farkli-motifli-desenli-bebek-battaniyesi-yapimi guzel-motifli-desenli-bebek-battaniyesi-yapimi harika-motifli-desenli-bebek-battaniyesi-yapimi motifli-desenli-bebek-battaniyesi-yapimi-facebook motifli-desenli-bebek-battaniyesi-yapimi-resimli motifli-desenli-bebek-battaniyesi-yapimi-tumblr motifli-desenli-bebek-battaniyesi-yapimi

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain