Menu

Mini etek altına ne giyilir? Örnek resimleri ve kombinleri

Mini etekler her ne kadar sevilen bir parça olsa da genel olarak kullanımı zor bir detaydır. Her zaman için gelişmiş olan modernliğin bir parçası olduğu da söylenmekte ve bir o kadar da kombin yaparken bazı hususlara dikkat edilmesi gerektiği hatırlatılmaktadır. Kendi yaş ve tarz farklılıklarınıza göre sunabileceğiniz güncellikler ile bir arada durabilmeniz için modayı da takip etmelisiniz. Genelde mini etek altına ne giyilir gibi sorular kısa modellerin nasıl tamamlanabileceğini merak edenler tarafından sorulmaktadır. Peki, mini etek altına ne giyilir?

İlk olarak bacakların çok fazla ön plana çıkmaması için önemli olan bir detay koyu renk ve kalın çorap giymektir.

Ayakkabı olarak seçim yapılacağı zaman da topuklu ayakkabı vazgeçilmez bir parça olmalıdır.

Günümüzde belirlenmiş olan bir yenilik içinde her zaman olduğundan daha da güncel olan renklerde tercih yapmalısınız.

Mini eteklerin kullanılacağı yer de önemli olduğu için üst kısmına genellikle etek veya kısa bluz giyilmektedir. Eğer resmi bir yere gidilecekse gömlek, günlük bir yerde kullanılacaksa bluz tercih edilmelidir.

Altına kullandığınız ayakkabıların tamamlayıcısının çoraplar olduğunu unutmayın ve mini etek giydiğiniz zaman kesinlikle çorap giymeyi ihmal etmemelisiniz.

Doğru tercihler şık kombinler

Günümüzde mini eteklere özel olarak kullanılan kalın tayt çoraplar her zaman ilk tercih sıranızda olmalıdır.

Mini etek altına ne giyilir sorusuna ince çorap cevabının çoğu modacı tarafından sadece resmi kurumlarda ve çok kısa olmayan eteklerde kullanımının uygun olduğu ifade edilmektedir.

bayan-mini-etek-altina-ne-giyilir farkli-mini-etek-altina-ne-giyilir guzel-mini-etek-altina-ne-giyilir kadin-mini-etek-altina-ne-giyilir mini-etegin-altina-nasil-ayakkabi-giyilir mini-etek-altina-nasil-ayakkabi-giyilir mini-etek-altina-ne-giyilir-resimli mini-etek-altina-ne-giyilir-tumblr mini-etek-altina-ne-giyilir

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain