Menu

Mezuniyet için havalı güzel iddialı saç modelleri

Mezuniyetler genç kızlar için hayatlarının en önemli törenlerinden biridir. Bu yüzden o gün saçları, kıyafetleri ve tüm aksesuarları ile kusursuz bir görüntüye sahip olmak isterler. Saçlar bu konuda en çok dikkat edilmesi gereken husustur. Hem eski moda diye adlandırılmayan hem de kıyafet ile uyum sağlayacak bir model ile her genç kız hayalindeki görüntüye sahip olabilir. Bu konuda 2016 mezuniyet saç modelleri paylaşacağımız yazımızın yardımcı olacağını düşünüyoruz. Moda olan modellerden ilham alarak masallarda prensesler kadar duru ve etkileyici bir güzelliği sahip olabilirsiniz.

Mezuniyet için saç modelleri ve renkleri

Örgülü saçlar: örgü modası çok uzun zamandır hayatımızda olan bir saç modeli. İlkokul yıllarından itibaren her kadın muhakkak saçlarını örgü modelleri ile şekillendirmiştir. Artık düğünlerde gelinlerin bile sıkça tercih ettiği örgü modelleri, mezuniyet için de muhteşem bir tercih olabilir. Sade fakat şık bir elbise ile tercih edeceğiniz örgülü saçlar ile eski zaman tanrıçalarını andırabilirsiniz.

At kuyruğu modelleri: sayısız at kuyruğu modelleri 2016 mezuniyet saç modelleri arasında ilk sıralarda yer alabilecek bir tercih. Sayısız model seçeneğinden biri ile kombin yapacağınız kıyafetiniz ile çekici ve zarif bir görüntü kazanabilirsiniz. At kuyruğu her yaş aralığına asil ve alımlı bir hava katar.

Dalgalı modeller: eğer saçlarınız uzun ise bohem dalgaların modasını mezuniyetinize de taşıyabilirsiniz. Doğal dalgalarınızın omuzlarınızdan aşağı doğru süzülmesi muhteşem görünecektir. Ombre gibi işlemlerle de saçlarınıza ışıltı vererek daha dikkat çekici bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Topuzlar: yaşınıza uyacak bir model saçlarınızla büyüleyebilirsiniz. Klasik bir topuz yerine seçeceğiniz 2016 mezuniyet saç modelleri alternatiflerinden olan dalgalı yada örgülü topuzlarla doğru saç modeline kavuşabilirsiniz. İçinize sinecek saç modeliniz ile mezuniyetinize hazır hale gelebilirsiniz.

degisik-mezuniyet-icin-havali-sac-modelleri en-guzel-mezuniyet-icin-havali-sac-modelleri farkli-mezuniyet-icin-havali-sac-modelleri guzel-mezuniyet-icin-havali-sac-modelleri mezuniyet-icin-havali-sac-modelleri-facebook mezuniyet-icin-havali-sac-modelleri-resimli mezuniyet-icin-havali-sac-modelleri-tumblr mezuniyet-icin-havali-sac-modelleri moda-mezuniyet-icin-havali-sac-modelleri yeni-mezuniyet-icin-havali-sac-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain