Menu

Mayo modelleri renkleri ve çeşitleri

Mayolar günümüzde sadece yaz aylarında değil, kış mevsiminde bile satışa sunulmaktadır. Özellikle internet ortamında 2016 sezonunun en yeni mayo modellerini bulabilmeniz mümkündür. Deniz ve plaj denildiği zaman akla ilk olarak mayo gelmektedir. Her zevke uygun değişik tasarımları bulunmaktadır. Yorucu bir kışı mevsiminden sonra tatile gitmek ve yüzmek bizlere iyi gelecektir. İlk önce hazırlık yapmamız gerekiyor. Mayolarımızı ve bikinilerimizi yenilemenin vakti geldi. 2016 yeni mayo koleksiyonunda değişik renkte ve desenlerde mayolar bulunmaktadır. Vücudunuza uygun olan en farklı modeli, sizlerde bu koleksiyonlardan temin edebilirsiniz. Mayo denildiği zaman akla bir çok değişik model ve çeşit gelmektedir. Bu modeller arasında tercih yapmak tamamen sizin zevkinizle alakalıdır.

Mayo çeşitleri ve harika tasarımları

Mayo modellerinin bildiği üzere vücut şekline göre özellikleri ve çeşitleri bulunmaktadır. Kilolu ve zayıf, tesettürlü hanımlarımız için bir çok farklı model satışa sunulmaktadır. Fiyatlar markalara göre değişiklik ve buna paralel olarak çeşitlilik göstermektedir. Mayo çeşitleri nelerdir?

bayan-mayo-modelleri-renkleri kadin-mayo-modelleri-renkleri mayo-modelleri-renkleri moda-mayo-modelleri-renkleri yeni-mayo-modelleri-renkleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain