Menu

Lif modelleri ve en güzel harika örnekleri

Banyo yapma sırasında kullanılan ve cildi temizlemede etkili olan lif modelleri yumuşak dokuya sahip olmasıyla cilde zarar vermez ve en güzel şekilde temizlik yapmanızı sağlar. Banyoda kullanılan lifler görünüm olarak çeşitliliğe sahiptir. Banyonuza renk katacak olan lif örneklerini tığ ya da şiş yardımıyla yapabilirsiniz. Eldiven lif örneklerinden kasnak lif örneklerine, elbise modellerinden marul örneklerine kadar tüm lif örneklerini internet aracılığıyla öğrenebilmektesiniz.

Hepsi birbirinden farklı ve hoş görünüme sahip çeşitli lif örnekleri örerek sevdiklerinize hediye edebilir, çocuklarınızın çeyizine kaldırabilirsiniz. Bu örnekleri arttırmak mümkündür. Bebek yeleği, beşgen, kalp, yonca, yuvarlak lif örnekleri de yapılması bakımından oldukça kolaydır. Çocuklarınız için yapacağınız lif modellerini ise hayvan temalı olarak işleyebilirsiniz.

Kabak lifleri gibi lif modelleri sert cilde sahip kişiler tarafından tercih ediliyor olsa da evde yapılan lif örnekleri daha yumuşak olmaktadır. Seçeceğiniz ipin kalınlığına göre lifin görünümü değişkenlik gösterecektir. Lif örülürken simetrik görünümün kaybolmaması için herhangi bir kısmında hata yapılmaması önemlidir. Bu nedenle örnekler incelenirken tüm adımlar doğru bir şekilde örülmeye çalışılmalı.

degisik-lif-modelleri en-guzel-lif-modelleri farkli-lif-modelleri guzel-lif-modelleri harika-lif-modelleri lif-modelleri-facebook lif-modelleri-resimli lif-modelleri-tumblr lif-modelleri yeni-lif-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain