Menu

Lif modelleri ve çeşitleri

Lif örnekleri oldukça kolay şekillerde yapılmaktadır. Her hanım bu örnekleri kolayca yapabilir ve en güzel liflerin sahibi olabilir. En yeni lif örnekleri ve yapılışı hakkında internetten rahatlıkla bilgi toplanabilmektedir. Çünkü hanımlar liflerin modelleri ve örnekleri ile ilgili olarak sürekli resimli ve videolu anlatımlar ile paylaşımlarda bulunmaktadır. Bu paylaşımlardan yararlanarak siz de kendiniz ve sevdikleriniz için çok şık ve işlevsel açıdan da çok kullanışlı lifler yapabilirsiniz.

  • Lif modelleri içinde desenli ve motifli lifler bulunduğu gibi aynı zamanda kese şeklinde ele geçmeli ve uzun şekillerde lifler de bulunmaktadır. En fazla tercih edilen lif modelleri ise uzun lifler olmaktadır.
  • Uzun lifler iki taraftan el geçmeli olmakta ve vücudun her yerinin yıkanmasına yardımcı olmaktadır.
  • En yeni lif örnekleri ve yapılışı ile alakalı öncelikle ip seçimleri ve liflerin örüleceği aparatların seçimi oldukça önemlidir.
  • Lifler orlon iplerden örülebileceği gibi aynı zamanda yün iplerden ve naylon karışımlı iplerden de örülebilmektedir. Yine lifin modeline göre tığ veya şiş kullanılmaktadır.

En yeni lif modellerinin yapılışlarını kaçırmayın

Lif örnekleri kişilerin zevklerine göre değişmektedir. Çok farklı modeller ve tarzlarda lifler bulunmaktadır. En yeni lif örnekleri ve yapılışı da genellikle lifi örecek kişinin el maharetine göre ve yaratıcılığına göre değişmektedir. Hazır modellerden yola çıkılarak farklı tarzlarda ve farklı modellerde lifler kolaylıkla örülebilmektedir.

degisik-lif-modelleri-ve-cesitleri en-guzel-lif-modelleri-ve-cesitleri farkli-lif-modelleri-ve-cesitleri guzel-lif-modelleri-ve-cesitleri harika-lif-modelleri-ve-cesitleri lif-modelleri-ve-cesitleri-facebook lif-modelleri-ve-cesitleri-resimli lif-modelleri-ve-cesitleri-tumblr lif-modelleri-ve-cesitleri yeni-lif-modelleri-ve-cesitleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain