Menu

Kutu değerlendirme yapımı örnekleri ve çalışmaları

Evlerimizde ayakkabı alışverişinden sonra birçok kutu birikmektedir. Bu kutular, oldukları yerde bazen gözümüze çok kalabalık görünebiliyorlar. Bu durumlarda boş duran kutuları, kutu değerlendirme yapımı ile farklılaştırabilir ve bir kitaplık elde edebilirsiniz. Geniş bir yapıya sahip olan kutuyu uzun olan kısmından kesin. Dilediğiniz bir renkte defter kabı veya renkli jelatin alın ve kaplayın. Kesik olan kısmı yeni kitaplığınızdaki kitapların ismini görmenize yardımcı olacaktır. Kutu değerlendirme yapımı ile ilgili başka bir eşya yapımı olarak, küçük bir kutunun dışını keçe kumaş ile kaplayın, içine bir bez dikin, küçük bir naftalin veya lavanta kesesi dikerek kendinize bir hurç yapmış olacaksınız. Aynı şekilde kutunun dışını güzel bir kumaş ile kaplayarak fotoğraflık yapabilir veya sevdiğiniz bir arkadaşa hediye edebilirsiniz.

Boş kutulardan ev eşyası yapabilirsiniz

Yaratıcılığınıza güvendiğiniz sürece kutu değerlendirme yapımı ile yapabileceğiniz sayısız seçenek var. Yapacağınız kutular ile kendiniz için internet üzerinden küçük bir iş imkanı bile yaratabilirsiniz. Boş kutular üzerine yapacağınız desenler, kaplayacağınız çeşitli kumaşlar ile mini bir saklama kabından, dekor sehpaya kadar birçok şeyi evinizde pratik işlemlerle imal edebilirsiniz. Takı kutuları ya da desenli çerçeveler her bayanın evinde severek kullandığı yapımı kolay parçalar. Atmayı düşündüğünüz kutunun boyutuna göre ne yapacağınıza karar verip, evde kullanmadığınız ve atmayı ertelediğiniz parçaları birleştirip, bitiminde inanamayacağınız sayısız ev eşyasını kendiniz ve çevreniz için zevkinize göre yapabilirsiniz.

basit-kutu-degerlendirme-yapimi farkli-kutu-degerlendirme-yapimi guzel-kutu-degerlendirme-yapimi kolay-kutu-degerlendirme-yapimi kutu-degerlendirme-yapimi-facebook kutu-degerlendirme-yapimi-kolay kutu-degerlendirme-yapimi-resimli kutu-degerlendirme-yapimi-tumblr kutu-degerlendirme-yapimi yeni-kutu-degerlendirme-yapimi

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain