Menu

Kürklü farklı çok güzel bot ve çizme modelleri

Sonbahar ve kış trendlerinin vazgeçilmez trendlerinden olan bot ve çizme modelleri, kadınların zevklerine göre, o kadar fazla model seçeneğiyle üretilmektedir ki, hızlarına bizler bile yetişemiyoruz.  Kürklü bayan bot ve çizme modelleri de, herkese olmasa bile beli bir kesime hitap etmektedir.

Kış aylarında ayakları sıcacık tutan kürklü bot ve çizmeleri bazıları kaba bulsa da, bazı kişiler fazlasıyla tarz bulmaktadır. Zevkler kişiye göre şahsi özellikler taşıdığı için bu bot ve çizmeler de, alıcısı olduğu içi üretilmektedirler. Kürklü bayan bot ve çizme modellerinin bazıları tamamen kürk kaplama olduğu gibi, bazılarının boğaz kısımları kürklü detaylardan oluşmaktadır.

Kürklü çizme ve botlar nasıl kombinlenir?

Binici model pantolonlar,

Dar kesim jean,

Orta boy verev topuklu çizmeler mini eteklerle,

Uzun dar kesim elbiseler

Kürklü bayan bot ve çizme modellerinin açık tonlar da, üretilen modelleri arasın da, çok zarif görünümlü ve mini eteklerle kombin edilerek şık kombinler yaratılabilir. Bot modelleri genellikle dar pantolonlar ile topuklu ve yarım kürk detaylılar ise zarif etek ve elbiselerle hoş ve estetik bir görüntü sergilemektedir.

Bot modellerinin bazıları dolgun topuklardan, bazıları da, düz olmaktadır. Kış günleri için ayaklarınızı sıcacık tutacak olan kürklü bot ve çizmeler kişilerin zevklerine uygun olarak çok çeşitlilikte üretilmektedirler. Siyah, ekru, kahverengi, bej, camel gibi renkler de, daha fazla karşımıza çıkmaktadır.

bayan-kurklu-bot-ve-cizme-modelleri farkli-kurklu-bot-ve-cizme-modelleri kadin-kurklu-bot-ve-cizme-modelleri kurklu-bot-ve-cizme-modelleri yeni-kurklu-bot-ve-cizme-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain