Menu

kurdele işi havlu örnekleri yapılışı anlatımlı açıklamalı

kurdele işi havlu örnekleri ve yapılışı, el işi ile uğraşmayı, parça değerlendirmeyi seven insanlar için birebirdir. ben burada sizlere organze tülden kurdele işi havlu örnekleri yapılışından bahsedeceğim. oldukça kolay ve eğlenceli olan kurdele işi havlu örnekleri yapılışı, yaratıcılığınızla otaya çok güzel desenler çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

kullanılacak malzemeler:

  • organze tülden kurdele (rengini kendiniz belirleyin fakat birkaç renk bir havlu üzerinde olursa çok hoş görünecektir.)
  • iğne,
  • ip,
  • boncuk veya farklı süsler

organze tülden kurdele ile, oluşturacağınız örnek havlu süsleri, yeni doğan bebek odalarında bulunabilir. çok kibar çok zarif bir görüntüye sahip olan örnek havlu süsleri biraz da seçildiği renge göre duruş sergiler. tavsiye ettiğim gibi bebek odasında kullanacağınız süsleri pudra pembesi, beyaz veya gök mavisi gibi hafif renklerde seçebilirsiniz ve beyaz bir havlu üzerinde uygulayabilirsiniz. yapmanız gereken işlemler çok kolay ve fazla zaman harcatmayan türdendir.

ipi, organze tülden kurdele rengi seçiminde kullandığınız rengin aynısı olarak seçmeniz daha iyi olacaktır. kurdeleyi katlayarak, büzerek, burarak çeşitli şekiller verebilir ve aralardan iğne ve iplik yardımıyla dikebilirsiniz. bir gül, bir papatya veya bir bulut şekli oluşturabilirsiniz. sim kullanacaksanız eğer bir de yapıştırıcı kullanmanız gereklidir. fakat simli süsleri süs havlularında tercih etmeniz daha doğru bir seçim olacaktır. oluşturduğunuz süsleri havlunuza dikip kullanmaya başlayabilirsiniz.

degisik-kurdele-isi-havlu-ornekleri-yapilisi derya-baykal-kurdele-isi-havlu-ornekleri-yapilisi farkli-kurdele-isi-havlu-ornekleri-yapilisi guzel-kurdele-isi-havlu-ornekleri-yapilisi harika-kurdele-isi-havlu-ornekleri-yapilisi kurdele-isi-havlu-ornekleri-yapilisi-facebook kurdele-isi-havlu-ornekleri-yapilisi-resimli kurdele-isi-havlu-ornekleri-yapilisi-tumblr

Digital Camera

yeni-kurdele-isi-havlu-ornekleri-yapilisi

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain