Menu

Kurdele ile çiçek yapımı örnekleri

Bu yazımızda sizler ile kurdele ile çiçek yapımı anlatımlı olarak paylaşacağız. Kurdele ile çiçek yapımında ihtiyacınız olan şeyler iğne, ip ve tabii ki istediğiniz renklerde kurdele ya da kurdelelerdir. Kurdele ile çiçek yapımı anlatımlı olarak verdiğimiz yazımızda kurdele ile yaptığınız çiçekleri işlemelerinizde ve süslemelerinizde kullanabilirsiniz. Dilerseniz bu çiçeklerin ortasını taşlar, boncuklar ya da ipler yardımı ile de süsleyebilirsiniz. Bu işlem dikerek ya da büzerek gerçekleşir. Kurdeleleri dikerek çiçek motifi gerçekleştirebilirsiniz. Bu çiçekleri kıyafetlerde, örgülerinizde, yastık ve yatak örtülerinizde, havlularınızda ya da nerede isterseniz kullanabilirsiniz. Bu rengârenk çiçeklere yeşil kurdeleler ile yapraklar da yapabilirsiniz ve güzelleştirebilirsiniz.

Renkli kurdele çiçekler

El işliğinin olduğu her şey gibi evinizde yapacağınızı kurdeleden çiçeklerde oldukça güzel bir görüntüye sahip olacaktır. Hobi olarak yapacağınız çiçekler ile hediyelik sayısız eşya hazırlayabilir ya da eviniz ve bahçeniz için birbirinden renkli çiçek modelleri oluşturabilirsiniz. Sadece ev aksesuarı olarak değil kıyafet üzerinde ya da saç tokası olarak da kullanabileceğiniz sayısız modeli tasarlayabilirsiniz. Çocuklarınız için de renkli kurdele çiçekler yapıp odalarını süsleyebilirsiniz. Kurdele ile çiçek yapımı anlatımlı olarak faydalanabileceğiniz bu yazı ile aklınızda bile olmayan bir kenara bıraktığınız kurdelelerinizi çıkarıp değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Özellikle çalışmayan bayanlar için evde yapılabilecek güzel bir etkinlik olacaktır. Farklı detaylardan hoşlananlar için her yerde kullanılabilecek sayısız kurdele ile yapılan çiçekler birçok şeye renk katabilir.

basit-kurdele-ile-cicek-yapimi-ornekleri degisik-kurdele-ile-cicek-yapimi-ornekleri en-guzel-kurdele-ile-cicek-yapimi-ornekleri farkli-kurdele-ile-cicek-yapimi-ornekleri guzel-kurdele-ile-cicek-yapimi-ornekleri kolay-kurdele-ile-cicek-yapimi-ornekleri kurdele-ile-cicek-yapimi-ornekleri-facebook kurdele-ile-cicek-yapimi-ornekleri-resimli kurdele-ile-cicek-yapimi-ornekleri yeni-kurdele-ile-cicek-yapimi-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain