Menu

Kumaşlardan kolay zor olmayan örnek çiçek yapımı

Hobiler ve el işleri her insanın verimli vakit geçirmesini sağlayan hem ruh hem de akıl sağlığı koruyan bir aktiviteler bütünüdür. Bu aktivitelerin en önemli özellikleri çok fazla değişik malzemelere ihtiyaç duymamaları ve etrafımızdaki her şey ile yapılabilmeleridir. Bu duruma kumaşlardan çiçek yapımı da dahil olmaktadır. Kumaşlardan çiçek yapımı için iğne ve ipliğe gerek vardır. Yapılacak çiçek türüne uygun olarak isterseniz kalıp çıkartabilirsiniz isterseniz direkt dikme imkanınız da bulunmaktadır. Papatya, menekşe, gül ve karanfil gibi çok çeşitli çiçek türlerini bu kumaşlar ile yapabilmektesiniz. Bu yaptığınız kumaştan çiçekleri de ister kırlente ister bir bluza ya da herhangi bir yere dikip dikkat çekebilirsiniz.

Renkli kumaş çiçek buketleri

Tarzınızı ve zevkinizi el işçiliğiniz ile artan kumaşlarınız sayesinde yansıtabilirsiniz. Bahçenizde şirin bir saksı içine koyarak görsel bir şıklık yakalayabilir ya da dikeceğiniz çiçek ile sıradan bir kıyafetinize yeni bir desen oluşturabilirsiniz. Evinizde vakit geçirmek için yapılabilecek bir iş arıyorsanız kumaşlardan çiçek yapımı işi sizi fazlasıyla oyalayacaktır. Esinlenebileceğiniz en sevdiğiniz çiçek ya da yapılışının kolay olacağını düşündüğünüz bir çiçek ile denemeler yapabilirsiniz. Diktiğiniz çiçekleri havlu kenarlarına ekleyebilir hatta perde süsü bile yapabilirsiniz. Kumaşlardan yaptığınız çiçeklerinizin üzerine yapıştıracağınız su damlası ya da nazar boncukları gibi detaylar ile kendiniz için muhteşem bir çiçek buketi yaparak bir sepet içine yerleştirip evinizin bir köşesinde değerlendirebilirsiniz.

basit-kumaslardan-cicek-yapimi farkli-kumaslardan-cicek-yapimi guzel-kumaslardan-cicek-yapimi kolay-kumaslardan-cicek-yapimi kumaslardan-cicek-yapimi-basit kumaslardan-cicek-yapimi-facebook kumaslardan-cicek-yapimi-kolay kumaslardan-cicek-yapimi-resimli kumaslardan-cicek-yapimi-tumblr kumaslardan-cicek-yapimi

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain