Menu

Küllü sarı saç modelleri ve renk katalogları

Küllü sarı saç modelleri içerisinde daha çok helenistik saç modelleri görülmeye başlanmıştır. Çok daha romantik bir havaya bürünen küllü sarı saçlar da küllü sarı saç modelleri modası olarak modanın her alandaki eskiye dönüş akımından payını almış bulunmaktadır. Dolayısıyla küllü sarı saçlar modellerinde özellikle hafif dalgalı saç modellerini ve özellikle de dağınık topuz saç modellerini görmemiz mümkün olmaktadır. Bu romantik hava ayrıca kişiyi hem çok tarz hem de genç göstermektedir.

Pratik saç modellerine örnekler

Saç modeli ile çok fazla uğraşmaya vakit bulamayan hanımlar için özel olarak basit bir maşa yapma yöntemini sizinle paylaşmak istiyoruz. Öncelikle bir at kuyruğu yapın daha sonra bu at kuyruğu yaptığınız saçı birlikte maşa ile şekillendirilebilir durumda bulunmaktadır. Eğer saçlarınız sıkı ve kalın telli ise saçınızı 2 ya da 3 eşit parçaya ayırarak da bu maşa işlemini yapabilirsiniz. Bunun sonucunda at kuyruğunu çözün ve işte maksimumum 3 maşa hareketi ile saçınızın aldığı modelin saatlerce uğraşılmış olan maşalı saç modellerinden bir farklı kalmamış olacaktır. Vakti az olan bayanlar için bu modelde saçlar çok büyük avantaj olmaktadır. Hem şık ve bakımlı görmeyi sağlamaktadır hem de böyle püf noktalar sayesinde oldukça kısa sürede halledilebilmektedir.

Saçlarınızı klasik bir yöntem olarak kıvırarak da bir saç modeli sahip olabilirsiniz. Öncelikle özellikle saçlarınızın ön kısmından alacağınız iki tutam saçı kafanızın arkasına bir tel toka yardımı ile tutturarak özellikle zamanınızın az olduğu zamanlarda kullanacağınız bir saç modeline sahip olmuş olursunuz. Aşağıya dökülen saçlarınıza hafif maşa ile dokunarak ya da düzleştirici ile düz bir hal aldırarak romantik bir saç modeline sahip olmuş olursunuz.

degisik-kullu-sari-sac-modelleri en-guzel-kullu-sari-sac-modelleri farkli-kullu-sari-sac-modelleri guzel-kullu-sari-sac-modelleri kadin-kullu-sari-sac-modelleri kullu-sari-sac-modelleri-facebook kullu-sari-sac-modelleri moda-kullu-sari-sac-modelleri yeni-kullu-sari-sac-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain