Menu

Küllü kumral saç renkleri ve tonları

Her yıl değişen saç ve makyaj modasında son günlerin en büyük trendi olan küllü renkler sayesinde siz de çok daha genç, natürel ve hoş bir görünüme sahip olabilirsiniz. Ombre ve balyaj gibi işlemlerin artık çok demode hale geldiği son zamanlarda çok daha doğal görünen renkler moda oldu. Özellikle küllü kumral saç renkleri ile siz de çok daha genç bir görünüme sahip olabilirsiniz.

  • Çok daha genç görünmek
  • Makyaja daha az ihtiyaç duymak ve çok daha doğal görünmek için siz de saçlarınızı boyatacağınız zaman küllü tonları tercih etmelisiniz.

Küllü kumral saç renkleri ile artık çok daha az makyaj yapacaksınız. Özellikle açık sarı gibi renklerin yüzünüzü solgun ve çok daha yaşlı gösterdiğinin ve bu renklerin fazlası ile makyaj istediğinin siz de farkındasınızdır. Sizi yaşınızdan çok daha büyük gösteren renkler yerine sizi çok daha genç, canlı ve dinamik gösterecek olan küllü kumral saç renkleri ile kendinizi çok daha natürel hissedeceksiniz. Özellikle son yıllarda doğallaşmaya doğru giden modada artık dikkat çekici ve iddialı renkler yerine çok daha natürel renkler görebilirsiniz. Kalın kaşları, ince fondötenleri ve ruj yerine dudak kremlerini tercih ettiğiniz son zamanlarda tüm bunları çok doğal bir saç rengi ile tamamlayarak çok daha hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu saçlarla gençleşeceksiniz.

bayan-kullu-kumral-sac-renkleri farkli-kullu-kumral-sac-renkleri guzel-kullu-kumral-sac-renkleri kullu-kumral-sac-renkleri-facebook kullu-kumral-sac-renkleri-resimli kullu-kumral-sac-renkleri-tumblr kullu-kumral-sac-renkleri moda-kullu-kumral-sac-renkleri yeni-kullu-kumral-sac-renkleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain