Menu

Kullanışlı ve farklı bayan çanta modelleri

Bayanların en vazgeçilmez parçaları arasındaki sağlam yerini bırakmaya pek niyetli olmayan unsurlardan biri çantasıdır. Kadının çantası özeldir, bazen fonksiyonuna bazen de modeline göre satın alınır. Bayan çanta modelleri temelde:

Kola asılan şık çantalar,

Yandan asılan spor çantalar,

Sırt çantaları,

Gece çantaları

Olarak ayrılır ve bunlar genel bakış olup detaylandırıldığında tabi ki çeşit eklemek mümkündür. Bayan çanta modelleri arasından bu temel sınıflardan en az birer tane olmasında fayda vardır. Kola asılan çantalar çok şık görünüp geniş de oldukları için çok kullanışlıdır. Yandan asılan çantalarda daha spor bir görünüme sahip olup kullanımı da rahattı ve bunların arasında da çok güzel modeller vardır. Bayan çanta modelleri arasında olsa da okul yıllarından da bilinen sırt çantaları özellikle gezilerde çok rahat olmaktadır. Günlük hayatta hatta gece hayatında bile artık sıklıkla karşımıza çıkan bu çantalar bu yıl çok moda. Gece çantaları ise daha çok özel davetlerde kullanılır ve böyle gecelerde mümkün olduğunda az eşya alındığı için de küçük ebatlarda olmaktadır.

Çantanın önemi bir çanta özellikle kadın giyiminde çok kilit noktadır. Bir giysi kombininin duruşunu bir çanta ile bambaşka bir noktaya taşıyabilirsiniz. Ayrıca bir kadının yanında olmasını istediği eşyaları alabilmesi yani fonksiyonel olmasına ek olarak modeli de çok önemlidir. Bir dönem çanta ayakkabı uyumu çok önemliyken artık çok önemli değildir.

farkli-kullanisli-bayan-canta-modelleri guzel-kullanisli-bayan-canta-modelleri kullanisli-bayan-canta-modelleri-facebook kullanisli-bayan-canta-modelleri yeni-kullanisli-bayan-canta-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain