Menu

Kulaklı kulağı koruyan örgü bere modelleri

Her yaştan insanın kullandığı kulaklı bere, kış aylarında başınızı ve kulaklarınızı soğuktan korumanıza yardımcı olacaktır. Önceden tercihler klasikten yanaydı. Ancak klasik modellerin yerini şekilli bereler almaya başladı. Sıcak tutmasının yanı sıra kulaklı bereler sizi daha sıcak tutacaktır. Eşinize, çocuklarınıza, sevgilinize hediye edebileceğiniz kulaklı bereyi, kendiniz örerek daha anlamlı hale getirebilirsiniz. Beğenilerek takılacak olan kulaklı bere modelleri ponponlu, çizgili renklerde, hayvan figürlü, kalpli, saç örgüsü süslemeli olabiliyor.

Çocuklarınızın hem boynunu kapacak hem de kulaklarını kapatacak kulaklı bere modelleri de en çok tercih edilenler arasında, kulak kısmında kabartmalar kullanarak, boyun kısmında boncuk detaylarına yer verebilirsiniz. Renk seçimiyse kişinin zevkine bırakılmaktadır. Düz kulaklı bere modellerindeyse kulak detaylarından püsküller bırakılabiliyor.

Çift kulaklı bere modelleri de işleyebilirsiniz. Hem erkekler hem de bayanların kullanabileceği modeller de bulunuyor. Çocuklarınız için ördüğünüz kulaklı bere modellerinde gözler kulaklar detayları vererek daha tatlı görünümler oluşturabilirsiniz. Kız çocuklarınız için ise çiçek, kelebek detaylarına kulak kısımlarında yer vererek hoş görünümlü bereler yapabilirsiniz.

degisik-kulakli-orgu-bere-modelleri en-guzel-kulakli-orgu-bere-modelleri farkli-kulakli-orgu-bere-modelleri guzel-kulakli-orgu-bere-modelleri harika-kulakli-orgu-bere-modelleri kulakli-orgu-bere-modelleri-facebook kulakli-orgu-bere-modelleri-resimli kulakli-orgu-bere-modelleri-tumblr kulakli-orgu-bere-modelleri yeni-kulakli-orgu-bere-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain