Menu

krokodil farklı örgü şal modelleri

şal modelleri içinde hanımların en çok tercih ettiği modellerin başında krokodil şal modelleri gelmektedir. bu modeller şal yapımlarında en zor modelleri oluşturmaktadır. dökümlü ve kabarık şekillerde oluşturulan bu şallar oldukça maharetli hanımlar tarafından yapılmaktadır. fakat artık bilgi paylaşımlarının artarak devam ettiği günümüzde krokodil şal yapımı anlatımlı videolar ve resimler ile her bayanın kolayca öğrenebilmesi için internet ortamında paylaşılmaktadır. bu videolu ve resimli anlatımlarla tüm krokodil modelleri öğrenilebilir ve birbirinden farklı güzelliklerdeki krokodil şallar yapılabilir.

  • krokodil şallar genellikle tek renk olarak yapılmaktadır. bu şalların sırt bölümleri ise kabartmalı motifler ile süslenmekte ve son derece şık modeller ortaya çıkarılmaktadır.
  • omuzları tamamen kapatan krokodil şallar aynı zamanda ön taraftan iliklenebilmektedir.
  • krokodil şal yapımında daha fazla yün ipler tercih edilmekte ve ipler istenen her renkte kullanılabilmektedir. ayrıca pullu ve simli ipler ile de krokodil şal yapılabilmektedir.
  • krokodil şal yapımı anlatımlı örneklerinde tüm modellere ve tarzlara kolayca ulaşabilir ve bu modelleri siz de evlerinizde boş zamanlarınızda yapabilirsiniz.

her bayanda bulunması gereken şal modelleri

krokodil modellerde kendi oluşturacağınız tarzlar da olabilir. örneklerden yola çıkarak tamamen özgün tasarımlar yapabilirsiniz. krokodil şal yapımı anlatımlı örneklerde ayrıca tığlar ile yapılan şal örneklerine de rastlayabilirsiniz. tığ ile yapılan şallarda daha ince iplikler tercih edilmekte ve bu şallar daha kabarık şekiller ile süslenmektedir.

degisik-krokodil-orgu-sal-modelleri en-guzel-krokodil-orgu-sal-modelleri farkli-krokodil-orgu-sal-modelleri guzel-krokodil-orgu-sal-modelleri harika-krokodil-orgu-sal-modelleri krokodil-orgu-sal-modelleri-facebook krokodil-orgu-sal-modelleri-resimli krokodil-orgu-sal-modelleri-tumblr krokodil-orgu-sal-modelleri yeni-krokodil-orgu-sal-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain