Menu

Kolay bebek patikleri ve örnekleri

Kolay bebek patikleri yapılışı anlatımlı, anneler ve anne adayları için hızlı ve pratik örebilecekleri patikleri içerir. Özellikle soğuk bahar aylarında ve kış ayaklarında bebeklerin minik ayakları üşümesin diye patikler giydirilir. Biz bu yazımızda hızlı bir şekilde yapabileceğiniz ve zorlanmayacağınız kolay bebek patikleri modellerini ve yapılışlarını sizinle paylaşıyoruz. Siz anneler de çocuklarınız için pratik ve şık patikler örmek istiyorsanız kolay bebek patikleri yapılışı anlatımlı yazımızı ve görsellerimizi inceleyiniz.

En kolay bebek patikleri

Kolay bebek patikler yapmak için öncelikle öreceğiniz patiğin rengini belirlemeli ve buna göre bebekleriniz için ipler almalısınız. Bebeğiniz kız ise pembe ve pembe tonlarını, erkek ise mavi tonlarını tercih edebilirsiniz. Ya da siz anneler hangi rengi bebeklerinize uygun görürseniz ona göre ipleri almalısınız.

Kolay bebek patikleri yapılışı anlatımlı olarak anlattığımız bu yazımızda siz anneler için hemen pratik bir şekilde yapabileceğiniz ve yaparken zorlanmayacağınız bebek patikleri modelleri paylaştık. Şiş yardımıyla ve ipler yardımıyla çok kolay örme bebek patiklerini bebeklerinize yapabilirsiniz.

Kolay bebek patikleri yapılışı anlatımlı modellerimizde bulacağınız patikleri bir gün içerisinde bile bebekleriniz için örebilirsiniz. İpinizi seçmeniz ve bebeğinizin ayak ölçülerine göre resimde olan modellerdeki gibi örmeye başlayabilirsiniz. Bizim tavsiyemiz 22 ilmek atarak örmeye başlamanız ve bebeğinizin ayak ölçüsüne göre arttırarak örme işlemine devam etmenizdir.

degisik-kolay-bebek-patikleri-ve-ornekleri en-guzel-kolay-bebek-patikleri-ve-ornekleri farkli-kolay-bebek-patikleri-ve-ornekleri guzel-kolay-bebek-patikleri-ve-ornekleri harika-kolay-bebek-patikleri-ve-ornekleri kolay-bebek-patikleri-ve-ornekleri-facebook kolay-bebek-patikleri-ve-ornekleri-resimli kolay-bebek-patikleri-ve-ornekleri yeni-kolay-bebek-patikleri-ve-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain