Menu

Kızıl saç modelleri renkleri ve katalogları

Kızıl saçlar kadınlığı ön plana çıkaran yırtıcı bir görüntü elde etmek isteyen hanımlar için başarılı bir araçtır. Kızıl renk tüm modellerde uygulanabilir fakat çok uzun saçlarda hoş durmayabilir. Kızıl saç modelleri 2016 yılında çok ilgi görmüyor. Daha çok kızıl kahve tonları bu yıl ön planda. Kızıl saçların tene uygun tonunu bulmak çok zordur. Eğer kızıl tonları kullanacaksanız size yakışacak renk ve tonları iyi tanımanız ve bilmeniz gerekir. Çünkü kızıl rastgele herkese yakışacak bir renk değildir. İddialı ve hoş görünüm yaratmasına rağmen özellikle açık bir renkten kızıla geçecek hanımların iyi düşünmesi gerekir. Çünkü kızıldan dönüş zordur ve zaman alır. Uygulandıktan sonra beğenilmezse uzun süre eski renginize dönemeyebilirsiniz. Ve kızıl rengi saçtan akıtmak için uygulanan işlemler saça fazlasıyla zarar verir.

Bir başka dezavantaj olarak kızıl renk kullanımı gerçekten zordur. Fazlasıyla akan, diğer renklere kıyasla kısa süreli aralıklarla yenileme ve bakım ister. Özellikle yaz aylarında tercih edilmez. Kullandığınız şampuan ve bakım kremleri kızıl saçlar için özel olmalıdır. Ayrıca gerek makyaj malzemesi gerekse kıyafetlerinizde renk seçimlerinize fazlasıyla dikkat etmeniz gerekir. Mavi ve yeşil tonlarını hayatınızdan çıkarmanız gerekecektir.

Kızıl saç modelleri 2016 yılında bu tür dezavantajlardan ötürü tahtını doğada bulunan renklere bırakmaya başlamıştır.

Ama kızıl kullanmayı bilene ve yakışana da tam yakışır. Eğer renkli gözlüyseniz kızılın her tonunu taşıyabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki ten renginiz ne olursa olsun kızıl saç kullanacaksanız kaş renginizi de açmanız gerekir. Esmer tenlilerde kızılın koyu tonları tercih edilmelidir. Beyaz tenli hanımlarda ise kızılın birçok tonu güzel durmaktadır. Yine soluk tenli kişiler kızılın bakır tonlarını kendilerine rahatlıkla yakıştırabilirler.

Kızıl saç modelleri 2016’da akımını tamamlamış ve ilerleme kazanmayan bir renk olmuştur.

bayan-kizil-sac-modelleri-renkleri farkli-kizil-sac-modelleri-renkleri kadin-kizil-sac-modelleri-renkleri kizil-sac-modelleri-renkleri-facebook kizil-sac-modelleri-renkleri-resimli kizil-sac-modelleri-renkleri-tumblr kizil-sac-modelleri-renkleri moda-kizil-sac-modelleri-renkleri yeni-kizil-sac-modelleri-renkleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain