Menu

Kız çocuk odası için kalp kapı süsü yapımı

El becerilerimiz ile evinizin her köşesine artan malzemeleri veya kolay malzemeleri, yeni bir eşyaya çevirebilirsiniz. Örneğin kapılara “hoş geldiniz” yazıları veya hane sahiplerinin adı soyadı yazılı olan bir süs eşyası kapabilmeniz mümkün. Ya da sadece kapı süsü yapmanız da mümkün. Mesela kalp kapı süsü yapımı ile giriş kapınıza veya genç kişilerin odalarının kapısına süs yapılabilir. Kalp kapı süsü yapımı yapmak için tel (tel kalp şekline getirilecek gibi bükülmeye yolu olmalı), kurdele, peluş veya keçe (seçeceğiniz herhangi bir kaplama malzemesi de olabilir), yapıştırıcı, makas gibi malzemeleri hazırladıktan sonra, yapmaya başlayabilir ve bittikten sonra istediğiniz herhangi bir kapıya asabilirsiniz.

Sevgililer günü hediyeniz hazır mı ?

En romantik hediyeler hiç kuşkusuz el emeği göz nuru ile hazırlanmış olanlardır. Özellikle bayanlar aldıkları bu tür hediyelerin değerini bir ömür boyu bilir ve kalplerinin derinliklerinde taşırlar. Kalp kapı süsü yapımı için kullanılacak malzemeler kişi tarafından özenle seçilmelidir. Tamamen yaratıcılığa kalmış olan hazırlıklar yapılacak kalbin nasıl kullanılacağı ile de ilişkilidir. İçine konulacak hediye, parfüm, çikolata, tektaş pırlanta ya da romantik bir aşk mektubu için hazırlanacak kutular farklı büyüklüklerde olabilir. Romantik bir şarkı eşliğinde sunulacak kalp kapı süsleri sokak kapılarını süsleyeceği gibi yatak odası kapısını da süsleyebilir. Kalbinizin kapısı için yapılacak minik bir kalbin anahtarı da eşinize takdim edilebilir.

basit-kalp-kapi-susu-yapimi en-guzel-kalp-kapi-susu-yapimi farkli-kalp-kapi-susu-yapimi kalp-kapi-susu-yapimi-facebook kalp-kapi-susu-yapimi-resimli kalp-kapi-susu-yapimi-tumblr kalp-kapi-susu-yapimi kolay-kalp-kapi-susu-yapimi yeni-kalp-kapi-susu-yapimi yepyeni-kalp-kapi-susu-yapimi

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain