Menu

kız bebek bere örnekleri anlatımlı modeller

kız bebekleriniz için birbirinden sevimli ve sıcacık kız bebek bere örnekleri anlatımlı yazılarımızı sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. rengarenk ve süslü bereler, hayvan motifli bereler, şapka tarzında bereler, ağızlıklı bereler ve daha nice model ile kız bebek bere örnekleri anlatımlı örneklerimizi inceleyerek yaratıcılığınızla ortaya çok güzel el emeği göz nuru bereler çıkarabilirsiniz.

kız bebekler için beğendiğimiz kız bebek bere örnekleri anlatımlı berelerden kalp desenli olanını anlatacağız bu yazımızda.

işte kalp desenli kız bebekler için bere yapımı:

beremize seksen bir ilmek atarak başlıyoruz ve üç sıra boyunca haraşo örüyoruz.

üç adet kalp deseni yapacağımı ilmek ayrımı için iki ilmek ters örüyoruz, yirmi üç ilmek düz örüyoruz, dört ilmek ters örüyoruz ve ardından yirmi üç ilmek düz ördükten sonra tekrar iki ilmek ters örgü yaparak tamamlıyoruz.

dört sıra boyunca aynı ilmeklerin tekrarını yaparak kalp deseni işliyoruz.

başından sekiz santim sonrasına gelince dörder ilmek haraşoların iki yanından, iki baştaki ikişer ilmek haraşoların iç kısmından her ön sıraya gelecek şekilde ilmek kesiyoruz.

düz örgü yaptığımız yerde kalan üçer ilmek, bir arada örüyoruz ve sıfırlıyoruz. bundan sonra geriye kalan on beş adet ilmek bir sıra daha haraşo örgü yapıyoruz.

en son sırada ise ikişer ikişer olarak bir arada örgü yapıyoruz.

kalan sekiz adet ilmek içinden iplik geçiriyoruz ve düğüm atıyoruz. böylece tepe noktasını oluşturmuş oluruz.

tepeden başlayarak iki tarafı birbirine dikiyoruz.

en-guzel-kiz-bebek-bere-ornekleri-anlatimli-modeller farkli-kiz-bebek-bere-ornekleri-anlatimli-modeller guzel-kiz-bebek-bere-ornekleri-anlatimli-modeller harika-kiz-bebek-bere-ornekleri-anlatimli-modeller kiz-bebek-bere-ornekleri-anlatimli-modeller-facebook kiz-bebek-bere-ornekleri-anlatimli-modeller-resimli kiz-bebek-bere-ornekleri-anlatimli-modeller yeni-kiz-bebek-bere-ornekleri-anlatimli-modeller

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain