Menu

kışlık şirin örgü hırka modelleri

Kız ya da erkek bebeklerinizin için öreceğiniz hırka modelleri şirinlikleriyle gözlerinizi alamayacağınız türdendir. Anneler bebeklerine ördükleri hırkaları çocuklarına giydirdiklerinde bebeklerin şirinliklerine şirinlik katmaktadırlar. Örgü bebek hırka modelleri lolipop, nohut örnekli, saç örgülü olarak değişkenlik gösteriyor. Kız çocuğunuza öreceğiniz hırkayı elbise tarzında yapabilirsiniz. Alta doğru genişleyen bu model, kız çocuğunuzda daha hoş görünmesini sağlamaktadır.

Erkek bebeğiniz için önden düğmeleri olan bahçıvan kot takımını andıran hırka, gömleklerle giydirildiğinde çok tatlı görünümler ortaya çıkaracaktır. Tek renk bebek hırkaları örebileceğiniz gibi karışık renkli iplikler de tercih edebilirsiniz. Beyaz üzerine kırmızı, sarı, mor gibi renkleri işleyebilir, renkli düğmeler kullanabilirsiniz. Kız çocuklarınız için cep detaylarının yakınına çiçekli desenler işleyebilirsiniz.

Erkek bebekleriniz için anlatımlı hırka modellerini incelediğinizde genellikle düğmelerin yandan işlemeli modeller olduğuna dikkat etmişsinizdir. Bu tür modeller erkek çocuklarının üzerinde daha hoş görünümler kazanmaktadır. Nohut örnekli modeller ise hem kız hem de erkek çocuklar için örülmesi tercih edilecek modellerdendir. Kiremit tonlarıyla örüldüğünde daha modern görünüm kazanmaktadır.

bayan-kislik-orgu-hirka-modelleri  en-guzel-kislik-orgu-hirka-modelleri farkli-kislik-orgu-hirka-modelleri guzel-kislik-orgu-hirka-modelleri harika-kislik-orgu-hirka-modelleri kadin-kislik-orgu-hirka-modelleri kislik-orgu-hirka-modelleri-facebook kislik-orgu-hirka-modelleri yeni-kislik-orgu-hirka-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain