Menu

Kışlık şık kaban modelleri bayan

Kabanlar bayanların kış aylarında ki, vitrinidir. Hem bizi üşütmemeli, hem de, estetik görünümüyle göz doldurması gerekmektedir. Kaban modelleri bayan çeşitleri, firmaların ürettikleri modellere göre değişiklik göstermiş olsa da, kadınların genel olarak diğer modellere oranla daha fazla kullandıkları kaban modelleri bulunmaktadır. Kısaca bu modelleri sıralarsak;

Kapüşonlu kabanlar,

Hakim yaka kabanlar,

Kaşe kabanlar,

Üç düğmeli kabanlar,

Fermuar detaylı kabanlar,

Hanımların yıllardır en fazla giydikleri kaban modelleri arasındadır. İddialı hanımlar, kaban seçiminde, dikkat çekmeyi ve göz alıcı olmayı sevdiklerinden, kırmızı ve siyah renkleri daha fazla giyerler.

Kaban seçimi nasıl olmalıdır?

Kaban modelleri bayan, seçenekleri arasında ihtişamı ve asil görünümüyle herkesin dönüp bir kez daha baktıran beyaz kaban modelleri de, vardır. Bu kabanları giyecek olan bayanın fizik hatlarının fit ve uzun boylu olması gerekmektedir. Kaban modelleri bayan çeşitlerinden seçim yaparken her kıyafette olduğu gibi vücut tipinizi atlamamalısınız.

Anvelop ve maksi kabanlar da, model olarak çok hoş görünüme sahip olsalar da, seçimi her zaman vücut şekliniz belirleyecektir.

Göğüsleri büyük olan bir bayan her zaman düğmeli modeller yerine fermuarlı kaban modellerinden tercih etmelidir. Düğmelerin altında, düğme katı olduğu için sizin gövde bölümünüzü daha da, geniş gösterecektir. Zayıf olan hanımlar daha havaleli görünen kaban çeşitlerinden seçim yaparlarsa, zayıf görünümlerini büyük ölçüde kapatacaklardır.

degisik-kislik-kaban-modelleri-bayan en-guzel-kislik-kaban-modelleri-bayan farkli-kislik-kaban-modelleri-bayan guzel-kislik-kaban-modelleri-bayan harika-kislik-kaban-modelleri-bayan kislik-kaban-modelleri-bayan-facebook kislik-kaban-modelleri-bayan-resimli kislik-kaban-modelleri-bayan-tumblr kislik-kaban-modelleri-bayan yeni-kislik-kaban-modelleri-bayan

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain