Menu

Kışlık farklı ve güzel örgü atkı örnekleri

Kış aylarında baylar ve bayanların soğuktan korunmak amacıyla kullandıkları atkı modelleri her yıl sezonun modasına uygun olarak yenilenmektedir. Birbirinden farklı atkı modelleri aksesuarına düşkün bay ve bayanların kış aylarında kullanmaktan hoşlandığı ürünler arasında olacaktır. Kış aylarında en iyi koruyucunuz olacak atkılar, el örgüsü olduğunda daha iyi yarar sağlamaktadır.

Bu senenin ışıltılı renklerine yer vererek yeni atkı modellerine ayak uydurabilirsiniz. Kullandığınız ipin çeşidine göre şekillenecek olan atkı modelleri, pratik bir şekilde örülebildiğinden, kış ayları için fazlasıyla işleyebilme olanağınız vardır. Harika görünümlere sahip olan atkıların anlatımlarının kolay anlaşılır olması uzun, renkli, delikli, kozalı modelleri örmenizi sağlar.

Pastel renkler kullanarak koyu renkli montlarınızla kullanabileceğiniz atkılar olduğu gibi, canlı renkleri içeren ve pek çok rengin karışımıyla oluşan atkı modelleri de örebilirsiniz. İnce ve ponpon modellerle öreceğiniz atkılarıysa boğazlı kazaklarınızla kullanabilirsiniz. Soğuktan korumanın yanında bu tür atkı modelleri kıyafetlerinizin süsleyici unsurları oluyor. Ponpon modelli ipler kullanılarak örülen atkı modelleri en kolay yapılan atkı modelidir.

degisik-kislik-orgu-atki-ornekleri en-guzel-kislik-orgu-atki-ornekleri farkli-kislik-orgu-atki-ornekleri guzel-kislik-orgu-atki-ornekleri harika-kislik-orgu-atki-ornekleri kislik-orgu-atki-ornekleri-facebook kislik-orgu-atki-ornekleri-resimli kislik-orgu-atki-ornekleri-tumblr kislik-orgu-atki-ornekleri yeni-kislik-orgu-atki-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain