Menu

Kışlık çok şık erkek hırka modelleri

Kış modasının vazgeçilmez kıyafet parçalarından olan hırkalar, erkek giyiminde de, oldukça tercih edilen parçalardandır. Hırka modelleri erkek giyim de, spor ve klasik hırkalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Hırka çeşitleri erkekler için de, kadınlar da, olduğu gibi model çeşitliliği göstermektedir. Klasik ve spor hırka çeşitleri modellerine göre değişiklik göstermektedir.

Kısaca bu modelleri sıralarsak;

Kapüşonlu spor hırkalar,

İnce spor hırkalar,

Sade klasik hırkalar,

Fermuar detaylı hırkalar,

Hırka modelleri erkek kategorisinde, en çok satın alınan modellerdir.

Uzak durulması gereken hırka modelleri

Kış aylarının kurtarıcısı hırkalar arasında, geyik modellilere her sene rastlamaktayız. Danimarka’ nın, köylerinde, giyilen geyikli hırkalar, ülkemizde, her sene rağbet görmektedir. Geyik modeli göze şirin görünse de, aba gibi kişiyi kalın göstermektedir. Sade hırkalar erkekler için daha uygundur. Hırka modelleri erkek çeşitlerin de, örgü hırkalar kalın ipten olsa da, tek renk olduğunda, erkeklere tar bir görüntü sağlamaktadır.

Çift desenli hırkalar erkeklerin giymemesi gereken diğer modellerdendir. Oldukça kaba bir görüntünün çıkmasına sebep olmaktadır. Erkekler için tek renk hırkalar her zaman daha şık olmalarını sağlamaktadır. Kat kat giyinme modası moda olsa da, aynı stil kıyafet parçalarında, hoş bir görüntünün çıkmasına yardımcı olmaktadır. Aynı durum gömlek üstü kazak ve hırka için asla geçerli değildir. Hırka modelleri erkek kategorisinde olan örgü hırkalar da, modası hiç geçmeyecek olanlardandır.

degisik-kislik-erkek-hirka-modelleri en-guzel-kislik-erkek-hirka-modelleri farkli-kislik-erkek-hirka-modelleri guzel-kislik-erkek-hirka-modelleri harika-kislik-erkek-hirka-modelleri kislik-erkek-hirka-modelleri-facebook kislik-erkek-hirka-modelleri-resimli kislik-erkek-hirka-modelleri moda-kislik-erkek-hirka-modelleri yeni-kislik-erkek-hirka-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain